Temat: Zdrowa Rywalizacja Punktowa - cz. 30; 08.12 - 11.01

ZAPISY  ZAMKNIĘTE
Zdrowa Rywalizacja Punktowa część XXX

Czas trwania: 5 tygodnie
08.12 (poniedziałek) - 11.01 (niedziela)

 

Zapraszam wszystkich serdecznie do 30 części naszej wesołej rywalizacji! Na czym polega akcja? Na wspólnej walce z kilogramami! Jeżeli chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów i prowadzić zdrowy tryb życia to miejsce jest dla Ciebie. Co z tego masz? Uczestnicy poprzednich edycji ZRP mogą potwierdzić, że dzięki tej niewinnej rywalizacji zyskasz motywację, wsparcie w grupie, miejsce do wygadania się na każdy temat i oczywiście nowych znajomych. Wszyscy dążymy do tego samego: zbudowania w sobie zdrowych nawyków żywieniowych łącząc je z ćwiczeniami!

Zasady:
1) Zapisy do Zdrowej Rywalizacji Punktowej cz. 30 zbieram do wyczerpania 30 miejsc lub do niedzieli (07.12) do północy. Pierwszeństwo mają osoby z poprzednich edycji.
2) Akcja trwa do 11 stycznia. Potem kolejna część...
3) Każdego dnia zdobywamy punkty za dane kategorie opisane poniżej. Należy wpisać je do tabelki, po czym w każdy poniedziałek tworzony będzie ranking - zarówno ogólny jak i tygodniowy - według zdobytych punktów.
4) Zgłaszamy się do akcji poprzez wklejenie poniższej tabelki. Wklejona tabelka = chęć uczestnictwa. Przy dopisywaniu punktów czy w kolejnych tygodniach EDYTUJEMY post z naszą tabelką, nie dodajemy nowych - wszystko po to, by było przejrzyście i łatwo dla mnie znaleźć Wasze tabelki.
5) Pogaduchy zostawiamy na później - kiedy nasza grupa będzie pełna i gotowa do ruszenia zacznie się pisanie o wszystkim i o niczym. Do tego czasu proszę o wklejanie tylko tabelek, bez zbędnego zaśmiecania. Czyt. wyżej.
6) Osoby na rygorystycznych dietach nie zostaną przyjęte do grupy (głodówki, diety poniżej 1000 kcal). To samo tyczy się osób dążących do wagi poniżej normy.
7) Bardzo proszę o zapisywanie się tylko osób zdecydowanych, które nie wykruszą się po kilku dniach i są pewne, że wytrwają do końca.
8) Gramy fair. Jeśli chcecie kogoś oszukać - to tylko siebie. Wpisujemy więc punkty zgodnie z prawdą.

Zgłoszenie do akcji:
Twoje zgłoszenie = wklejenie tabelki. Nie musicie pisać postów z prośbami o dodanie. Jak tylko dodasz swoją tabelkę automatycznie jesteś zapisana/y do naszej rywalizacji. Jeżeli masz problemy ze skopiowaniem i wklejeniem tabelki polecam zmianę przeglądarki na Mozillę Firefox. Na niej wszystko powinno działać prawidłowo! Z tego co wiem, w Chromie czy Explorerze są problemy, więc Firefox jest raczej niezbędny ;) Wszelkie problemy proszę zgłaszać do mnie w wiadomości lub pisać w 29 części ZRP.

Co należy podać przy zgłoszeniu?
1)  Wagę początkową (z jaką dołączamy do akcji)
2)  Wzrost w centymetrach
3)  Cel do osiągnięcia na 11 stycznia – pod koniec edycji napiszcie proszę ile łącznie schudłyście, to mi bardzo ułatwi sprawę w liczeniu
4)  Centymetry:

 

Początek

Koniec

Klatka piersiowa

 

 

Talia (najwęższe miejsce)

 

 

Brzuch (oponka)

 

 

Biodra

 

 

Udo

 

 

Łydka

 

 

SUMA (po edycji):
(proszę uważnie kopiować tabelki, tę powyżej i tę poniżej, żeby były całe i pamiętajcie o sumowaniu punktów, ułatwia mi to pracę przy podsumowaniach) WKLEJCIE W JEDNYM POŚCIE, MNIE SIĘ NIE UDAŁO ZE WZGLĘDU NA ZBYT DŁUGI TEKST!!!

Pasek wagi

Heh aż wylądowałam na II miejsce, szkoda jednak że to przez to że tyle osób się wykruszyło :( Ta rywalizacja miała być motywacją, ale widzę że coraz mniej nas walczy :(

Pasek wagi

Cyklamenka to dość naturalne, że mniej osób kończy rywalizację niż zaczęło... Szkoda tylko, że nawet do 10 nie dobiłyśmy. Mam nadzieję, że w kolejnej rywalizacji weźmie udział więcej osób, bo to będzie większe wyzwanie. Obecnie mam 3 miejsce bez utraty wagi i bez specjalnego wysiłku, to  o dziwo mnie nie motywuje.  

Ja wczoraj edytowałam tabelkę, ale wygląda na to, że sie nie zapisała, bo dziś musiałam robić to od nowa :( jest szansa, żebym była dołączona do klasyfikacji?

Ostatnie dni miałam strasznie zajęte, więc z mojego planu treningowego nici.. teraz będzie spokojniej, więc do końca tygodnia choćby nie wiem co się działo muszę znaleźć czas na codzienne treningi.

Cyklamenka, Kasiachochlikow - mam nadzieję, że w kolejnej edycji będzie lepiej. Teraz był taki wyjazdowy okres (dlatego np ja musiałam sobie robić notatki na kartkach, bo nie zawsze był dostęp do internetu), do tego zakładam, że sporo osób się zdemotywowało kiedy skusili się na jakieś świąteczne pyszności - szkoda.

Pasek wagi

No właśnie trzeba dociągnąć ostatni tydzień jak najmocniej się da i lecieć w nowej rywalizacji :) Weźcie się w garść dziewczyny, bo to przecież jest żenada, żebym z 51 pkt miała 3 miejsce... Jak się nie przyłożycie to dociągnę do 1 w tym tygodniu i będzie w ogóle głupio ;)

Mnie można spokojnie odjąć 10 punktów za skok wagi, nie wiem dokładnie ile, ale na pewno jest więcej niż 0,5 kg. Zatem zamiast 43 - 33 punkty.

A te 10 pkt za utrzymanie wagi przed/po świętach i Sylwestrze jest na koniec doliczane czy jak? 

Ja się biorę za siebie, miałam słaby tydzień ze względu na wyjazd w góry, ale zaraz wsiadam na rowerek i zapierniczam godzinkę, nie ma bata :D

Ważyłam się dziś na wadze u kuzynki i się miło zaskoczyłam, bo jest 1kg mniej niż u mnie na pasku, także z niecierpliwością czekam na oficjalne poranno-poniedziałkowe ważenie :D 

A w ogóle dziś usłyszałam od mamy że niknę w oczach, co mnie mega motywuje (cwaniak) Po ciuchach też widzę różnicę, dodatkową dziurkę w pasku musiałam zrobić. Cudowny początek roku <3

Pasek wagi

nelke85 napisał(a):

Jednak było tego tam mało, że zrobiłam od razu :P Klasyfikacja tydzień 4 1. Plumi 56 -0,2kg 2. Cyklamenka    55 -0,8 3. Kasiachochlikow 51 0 4. agnesse26 47 0 5. Szpilkaa 43 0 6. MsLissoir        30 0 7. aniula19.12     23 +0,4

A czemu mnie tutaj nie ma? 

Pasek wagi

O Boże, ostatnie miejsce O.O W sumie to widziałam, że tych punktów malutko, ale zobaczenie tego w podsumowaniu to jednak niezły kop motywacyjny.I serio, naprawdę kiepsko nam idzie, pamiętam, że w którejś z poprzednich edycji miałam raz 79/80punktów i byłam pewna, że to będzie pierwsze miejsce, a nawet wtedy ktoś (czyżby Nelke?) miała ich tyle samo i był remis ;p A teraz miałam 1/3 tych punktów, przypaaaał ;D

Ale dzisiaj ponad godzinka pedałowania na rowerze (tam mnie ta "Burleska" w tv wkręciła, że nawet nie wiem kiedy zrobiłam tę godzinkę) i jeszcze wf w szkole (chociaż tam się prawie nic nie robiło). I będzie kolejna dyszka w tym tygodniu, co znaczy, że już mam więcej punktów niż w całym zeszłym tygodniu :) 

Więc do roboty, w tym tygodniu będzie ciężej wejść do trójki to może i motywacja, żeby jednak zrobić trening/ nie zjeść czegoś nam wzrośnie!

A teraz trochę motywacji:

Widać te zdjęcia? Bo coś się chyba źle wgrało.

Pasek wagi

MsLissoir gratulacje! Opowiadaj więcej o swoim sukcesie, bo to jest motywujące :)

aniula ja też jestem zdziwiona tym, że mam tak mało pkt a tu 3 miejsce, bo we wcześniejszych edycjach bym była może gdzieś w środku tabeli ;) Masz rację, że w tym tygodniu będzie trudniej, więc do roboty :)

mmagnoliaa napisał(a):

Ja wczoraj edytowałam tabelkę, ale wygląda na to, że sie nie zapisała, bo dziś musiałam robić to od nowa :( jest szansa, żebym była dołączona do klasyfikacji?Ostatnie dni miałam strasznie zajęte, więc z mojego planu treningowego nici.. teraz będzie spokojniej, więc do końca tygodnia choćby nie wiem co się działo muszę znaleźć czas na codzienne treningi.Cyklamenka, Kasiachochlikow - mam nadzieję, że w kolejnej edycji będzie lepiej. Teraz był taki wyjazdowy okres (dlatego np ja musiałam sobie robić notatki na kartkach, bo nie zawsze był dostęp do internetu), do tego zakładam, że sporo osób się zdemotywowało kiedy skusili się na jakieś świąteczne pyszności - szkoda.

Tydzień napisany jako 3 to tydzień 4???

AngeluSss18 napisał(a):

nelke85 napisał(a):

Jednak było tego tam mało, że zrobiłam od razu :P Klasyfikacja tydzień 4 1. Plumi 56 -0,2kg 2. Cyklamenka    55 -0,8 3. Kasiachochlikow 51 0 4. agnesse26 47 0 5. Szpilkaa 43 0 6. MsLissoir        30 0 7. aniula19.12     23 +0,4
A czemu mnie tutaj nie ma? 

Jak robiłam nie było wszystkich punktów wpisanych

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.