22 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
1 dyspensy
23.10 670 + 30 = 700pkt
24.10 700+30=730pkt
ja mam ten plus ze mnie do słodyczy nie ciagnie :)
28 września 2014, 16:08
Witam :)
Po miesiącu przerwy zapraszam was do kontynuowania walki ze słodyczami:)
Tak jak w poprzednich miesiącach wspólna walka z największą zmorą większości z nas SŁODYCZAMI powinna pomóc w walce ze zbędnymi kilogramami.
Nie jedząc słodyczy nie tylko stracimy na wadze, ale będziemy też zdrowsze, dlatego myślę, że naprawdę warto, a wiadomo w kupie raźniej.
Do walki zapraszam od 01. 10. 2014 r do 31. 10. 2014 r , przepraszam za opóźnienie w tym miesiącu, ale mam za dużo na głowie ostatnio:)
By się zapisać podajemy swój nick z Vitalii i wagę.
Potem co dzień za pomocą punktów podajemy czy w dany dzień zjadłyśmy słodycze czy nie.
Zasady są następujące:
Na start otrzymujemy 100 punktów, za każdy dzień bez słodyczy dodajemy sobie 30 ptk, a za każdy gdy zjadłyśmy coś słodkiego odejmujemy 30 ptk i sumujemy wynik.
W miesiącu należą nam się tez dwa dni dyspensy, gdy możemy zjeść coś słodkiego i nie odjąć punktów, ale w ten dzień nie dodajemy też punktów.
Ja ów punkty umieszczam w cotygodniowych tabelkach, a pod koniec miesiąca wyłaniamy zwycięzcę, który zebrał największą ilość punktów i przy okazji stracił sporo kilogramów:)
Powodzenia:)
24 października 2014, 17:20
22 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
1 dyspensy
23.10 670 + 30 = 700pkt
24.10 700+30=730pkt
ja mam ten plus ze mnie do słodyczy nie ciagnie :)
25 października 2014, 12:27
20. 10. = 610
18 Dzień Bez Słodyczy
1 Dzień ze Słodyczami
1 Dzień Wykorzystanej Dyspensy
21. 10. = 640
19 Dzień Bez Słodyczy
1 Dzień ze Słodyczami
1 Dzień Wykorzystanej Dyspensy
22. 10. = 670
20 Dzień Bez Słodyczy
1 Dzień ze Słodyczami
1 Dzień Wykorzystanej Dyspensy
23. 10. = 700
21 Dzień Bez Słodyczy
1 Dzień ze Słodyczami
1 Dzień Wykorzystanej Dyspensy
24. 10. = 700
21 Dzień Bez Słodyczy
1 Dzień ze Słodyczami
2 Dzień Wykorzystanej Dyspensy
26 października 2014, 08:49
23 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
1 dyspensy
24.10 700+30=730pkt
25.10 730 + 30 = 760pkt
26 października 2014, 19:17
24 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
1 dyspensy
25.10 730 + 30 = 760pkt
26.10 760 + 30 = 790pkt
27 października 2014, 13:51
18.10.14 = 520-30= 490 pkt
19.10.14 = 520-30= 490 pkt
20.10.14 = 490+30 = 520 pkt
21.10.14 = 520+30 = 550 pkt
22.10.14= 550+30 = 580 pkt
23.10.14 = 580-30=550 pkt
24.10.14 = 550-30= 520 pkt
25.10.14 = 520-30=490 pkt
26.10.14 = 490-30=460 pkt
27.10.14 = 460-30=430 pkt
słodycze hmmmmm dziś np zjadłąm dwa petitki, wczoraj jednego wafelka kakaowego a w sobote chyba 3 pierniki.
27 października 2014, 15:17
21.10.14 460 + 30 = 490pkt
22.10.14 490 + 30 = 520pkt
23.10.14 520 + 30 = 550pkt
24.10.14 550 + 30 = 580pkt
25.10.14 580 + 30 = 610pkt
26.10.14 610 - 30 = 580pkt
20 dni bez słodyczy
4 dni ze słodyczami
2 dni dyspensy
27 października 2014, 17:43
24 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
2 dyspensy
26.10 760 + 30 = 790pkt
27.10 790 + 0 = 790pkt (kremowki wygrały ale maly kawałeczek)
Edytowany przez 10d700164ce66849ff51f4cab2151911 28 października 2014, 17:16
28 października 2014, 17:17
25 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
2 dyspensy
27.10 790 + 0 = 790pkt
28.10 790 + 30 = 820pkt
29 października 2014, 18:04
18.10.14 = 520-30= 490 pkt
19.10.14 = 520-30= 490 pkt
20.10.14 = 490+30 = 520 pkt
21.10.14 = 520+30 = 550 pkt
22.10.14= 550+30 = 580 pkt
23.10.14 = 580-30=550 pkt
24.10.14 = 550-30= 520 pkt
25.10.14 = 520-30=490 pkt
26.10.14 = 490-30=460 pkt
27.10.14 = 460-30=430 pkt
28.10.14=430-30=400 pkt
u mnie dziewczęta kompletna klapa była wczoraj,ale od dziś koniec ze słodyczami
29 października 2014, 18:49
26 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
2 dyspensy
28.10 790 + 30 = 820pkt
29.10 820 + 30 = 850pkt