18 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
1 dyspensy
19.10 550 + 30 = 580 pkt
20.10 580 + 30 =610 pkt
28 września 2014, 16:08
Witam :)
Po miesiącu przerwy zapraszam was do kontynuowania walki ze słodyczami:)
Tak jak w poprzednich miesiącach wspólna walka z największą zmorą większości z nas SŁODYCZAMI powinna pomóc w walce ze zbędnymi kilogramami.
Nie jedząc słodyczy nie tylko stracimy na wadze, ale będziemy też zdrowsze, dlatego myślę, że naprawdę warto, a wiadomo w kupie raźniej.
Do walki zapraszam od 01. 10. 2014 r do 31. 10. 2014 r , przepraszam za opóźnienie w tym miesiącu, ale mam za dużo na głowie ostatnio:)
By się zapisać podajemy swój nick z Vitalii i wagę.
Potem co dzień za pomocą punktów podajemy czy w dany dzień zjadłyśmy słodycze czy nie.
Zasady są następujące:
Na start otrzymujemy 100 punktów, za każdy dzień bez słodyczy dodajemy sobie 30 ptk, a za każdy gdy zjadłyśmy coś słodkiego odejmujemy 30 ptk i sumujemy wynik.
W miesiącu należą nam się tez dwa dni dyspensy, gdy możemy zjeść coś słodkiego i nie odjąć punktów, ale w ten dzień nie dodajemy też punktów.
Ja ów punkty umieszczam w cotygodniowych tabelkach, a pod koniec miesiąca wyłaniamy zwycięzcę, który zebrał największą ilość punktów i przy okazji stracił sporo kilogramów:)
Powodzenia:)
18 października 2014, 19:27
16 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
1 dyspensy
.17.10 490 +30 = 520
18.10 520 + 30 = 550 pkt :)
Edytowany przez 10d700164ce66849ff51f4cab2151911 19 października 2014, 19:03
19 października 2014, 18:44
18. 10. = 550
16 Dzień Bez Słodyczy
1 Dzień ze Słodyczami
1 Dzień Wykorzystanej Dyspensy
19 października 2014, 19:04
17 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
1 dyspensy
18.10 520 + 30 = 550 pkt
19.10 550 + 30 = 580 pkt
20 października 2014, 19:17
18 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
1 dyspensy
19.10 550 + 30 = 580 pkt
20.10 580 + 30 =610 pkt
21 października 2014, 20:46
Jak miło pisac sama z sobą :)
19 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
1 dyspensy
20.10 580 + 30 =610 pkt
21.10 610 + 30 = 640 pkt
21 października 2014, 21:38
Jestem. Zupełnie zapomniałam o tym wątku
13.10.14 400 - 30 = 370pkt
14.10.14 370 + 30 = 400pkt
15.10.14 400 + 30 = 430pkt
16.10.14 430 + 30 = 460pkt
17.10.14 460 + 30 = 490pkt
18.10.14 490 - 30 = 460pkt
19.10.14 460 - 30 = 430pkt
20.10.14 430 +30 = 460pkt
21.10.14 460 + 30 = 490pkt
16 dni bez słodyczy
3 dni ze słodyczami
2 dni dyspensy
22 października 2014, 20:58
20 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
1 dyspensy
21.10 610 + 30 = 640 pkt
22.10 640 + 30 = 670
23 października 2014, 13:08
18.10.14 = 520-30= 490 pkt
19.10.14 = 520-30= 490 pkt
20.10.14 = 490+30 = 520 pkt
21.10.14 = 520+30 = 550 pkt
22.10.14= 550+30 = 580 pkt
Edytowany przez 2e87f7ae8ced3674d20d9016288cc1d2 23 października 2014, 13:09
23 października 2014, 18:40
21 dni bez słodyczy
1 dzien z słodyczami
1 dyspensy
22.10 640 + 30 = 670
23.10 670 + 30 = 700pkt
24 października 2014, 16:50
18.10.14 = 520-30= 490 pkt
19.10.14 = 520-30= 490 pkt
20.10.14 = 490+30 = 520 pkt
21.10.14 = 520+30 = 550 pkt
22.10.14= 550+30 = 580 pkt
23.10.14 = 580-30=550 pkt
24.10.14 = 550-30= 520 pkt
U mnie tak wygląda walka ze słodyczami z tym, ze ja wczoraj zjadłam 5 biszkoptów (25 kcal) a dziś parę petitków do kawy