Temat: W październiku bez słodyczy

Witam :)

Po miesiącu przerwy zapraszam was do kontynuowania walki ze słodyczami:)


Tak jak w poprzednich miesiącach  wspólna walka z największą zmorą większości z nas SŁODYCZAMI powinna pomóc w walce ze zbędnymi kilogramami.

Nie jedząc słodyczy nie tylko stracimy na wadze, ale będziemy też zdrowsze, dlatego myślę, że naprawdę warto, a wiadomo w kupie raźniej.

 

Do walki zapraszam od 01. 10. 2014 r do 31. 10. 2014 rprzepraszam za opóźnienie w tym miesiącu, ale mam za dużo na głowie ostatnio:)

By się zapisać podajemy swój nick z Vitalii i wagę.

Potem co dzień za pomocą punktów podajemy czy w dany dzień zjadłyśmy słodycze czy nie.

 

Zasady są następujące:

Na start otrzymujemy 100 punktów, za każdy dzień bez słodyczy dodajemy sobie 30 ptk, a za każdy gdy zjadłyśmy coś słodkiego odejmujemy 30 ptk i sumujemy wynik.

 

W miesiącu należą nam się tez dwa dni dyspensy, gdy możemy zjeść coś słodkiego i nie odjąć punktów, ale w ten dzień nie dodajemy też punktów.

Ja ów punkty umieszczam w cotygodniowych tabelkach, a pod koniec miesiąca wyłaniamy zwycięzcę, który zebrał największą ilość punktów i przy okazji stracił sporo kilogramów:)

Powodzenia:)

13.10.14  400 - 30 = 370pkt

14.10.14 370 + 30 = 400pkt

15.10.14 400 + 30 = 430pkt

12 dni bez słodyczy

1 dzień ze słodyczami

2 dni dyspensy

Pasek wagi

Justyna faktycznie miałam źle te punkty. Poprawiłam bo na szczęście wpisane miałam w kalendarzyk co i jak i mi wyszło, że mam 30 pkt mniej od Ciebie i dwa dni wykorzystane

12.10.2014              400p+30p=430p

13.10.2014             430p+30p=460p

14.10.2014            460p+30p=490p

15.10.2014            490p+30p=520p

14 dni bez słodyczy

0 dni ze slodyczami

1 dzien dyspeny wykorzystany

Pasek wagi

KURCZE DZIEWCZYNY DALEJ NIE MAM SWOJEGO KOMPA  I NIE MAM TABELEK, MOZECIE POLECIĆ SKĄD POBRAĆ NP OFFICA, ŻEBY NIE NAŚCIAGAĆ WIRUSÓW PRZY OKAZJI,ALBO CHOCJAKIŚ PROGRAM GDZIE MOŻNA ZROBIĆ TABELKI.

14 dni bez słodyczy

1 dzien z słodyczami 

1 dyspensy

15.10   430 + 30 =460 PKT

16.10 460 + 30 = 490 :D Jest moc hehe :)     jak ja nie cierpie słodyczy :D

We wrześniu bez słodyczy

Nick

1 tydzień

2 tydzień

3 tydzień

razem

basiaaak

430

california.girl

520

desperacjawoczach

310

Esterka555

430

justys22

460

Kleo-85

430

MATYLDA02

100

natiania

190

sserduszkooo

400

01.10.14 = 130pkt

02.10.14 = 160 pkt

03.10.14 = 190 pkt

04.10.14  = 220-30= 190 pkt

05.10.14 = 220 pkt

06.10.14 = 250 pkt

07.10.14 = 280 pkt

08.10.14 = 310 pkt

09.10.14 =  340-30= 310 pkt

10.10.14 = 340 pkt

11.10.14 = 370-30= 340 pkt 

12.10.14 = 370 pkt

13.10.14 = 400 pkt

14.10.14 = 430-30= 400 pkt

15.10.14 = 430 pkt

16.10.14 = 460 pkt

Jak fajnie,jest tabelka

15 dni bez słodyczy

1 dzien z słodyczami 

1 dyspensy

16.10 460 + 30 = 490'

17.10    490 +30 = 520

15. 10.  = 460
13 Dzień Bez Słodyczy
1 Dzień ze Słodyczami
1 Dzień Wykorzystanej Dyspensy

16. 10.  = 490
14 Dzień Bez Słodyczy
1 Dzień ze Słodyczami
1 Dzień Wykorzystanej Dyspensy

17. 10.  = 520
15 Dzień Bez Słodyczy
1 Dzień ze Słodyczami
1 Dzień Wykorzystanej Dyspensy

01.10.14 = 130pkt

02.10.14 = 160 pkt

03.10.14 = 190 pkt

04.10.14  = 220-30= 190 pkt

05.10.14 = 220 pkt

06.10.14 = 250 pkt

07.10.14 = 280 pkt

08.10.14 = 310 pkt

09.10.14 =  340-30= 310 pkt

10.10.14 = 340 pkt

11.10.14 = 370-30= 340 pkt 

12.10.14 = 370 pkt

13.10.14 = 400 pkt

14.10.14 = 430-30= 400 pkt

15.10.14 = 430 pkt

16.10.14 = 460 pkt

17.10.14 = 490 pkt

18.10.14 = 520-30= 490 pkt 

19.10.14 = 520-30= 490 pkt

U mnie tak to wygląda. Dziś dostałam placki z chrzcin, więc zjadłam 2 małe kawałki, a jutro jedziemy na imprez... tort już zakupiony czeka na jutrzejszy dzień, więc od razu wpisałam, że poległam :D jak można jechać na urodzinki do mamci, z tortem i nie zjeść...? od pon kończe z tym słodkim... niby kawałek, ale kurdę ani nie zdawałam sobie sprawy, że ja wcinam tyle słodkiego... na następny miesiąc do wyzwania też się zapiszę.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.