Temat: Zapraszam do wspólnego odchudzania ! :)

Hej dziewczyny :)

Jako że mamy już nowy miesiąc październik postanowiłam wreszcie wziąść się w garść i zrobić coś z moimi zapasami tłuszczu :)
Szukam chętnych dziewczyn do wspólnego zrzucania kilogramów i modelowania ciała ! Wiadomo że w grupie raźniej :)
Odchudzamy się i ćwiczymy, regularnie robimy peeling, używamy balsamów ujędrniających. I czekamy aż nasze ciała zaczną sie zmieniać ! Nie narzucam nikomu diety i ćwiczeń każda z nas wybiera to co dla niej najlepsze :)
Myślę ze dniem ważenia będzie poniedziałek ale możemy ustalić inny dzień jeśli chcecie :) będę co tydzień wstawiać tabelkę :)
Mam nadzieję że wątek przetrwa jak najdłużej. pamiętajcie ze już za 3 miesiące sylwester i nowy rok. Fajnie było by w rok 2011 wejść z pięknym szczupłym wymodelowanym ciałem a w wakacje olśnić wszystkich na plaży prawda ? ;) A więc zapraszam wszystkich chętnych do wspólnego odchudzania ! :) Będziemy się wzajemnie mobilizować i wspierać. Możemy też pisać tu nasze jadłospisy i co ćwiczyłyśmy :)

Na początek proponuję się przedstawić podać swój cel i napisać na jakiej jest się i diecie i ćwiczenia :)

Serdecznie zapraszam ! :)



Lista uczestniczek :)
1.PieknaiBestia Kamilka
2. Marteczka1992 Marta
3.Chelloo Aneta
4. Pumpernikiel87 Małgosia
5. Lolalolalola
6. Lenonnada Oliwia
7. Slodziutkieciasteczko Edyta
8.Kokosowaa Kasia
9.Palemka1989
10.Clariee
11.XxVictoriaxX
12.Cytrusekk Ewelina
13.Sunnivaa
14.Monianiunia86
15.SweetCarmel Karmela
16.NotMyself
17.Delicja95 Kamila

Pasek wagi
u mnie 59kg. Nie wiem skąd, bo staram się przestrzegać diety i ćwiczeń. Strasznie mnie to denerwuje od samego rana.

Super jest spadek, nie, spławie go :)

Tego kwiatu to pół światu, wysłał mi swoje zdjęcie i też mi się nie podoba ;/

byłam dziś pobiegać:P:P:P fajnie było:P:P

dalej nie mam mojego hula hop:( ja nie wiem co oni se myslą..

fajnie, że biegasz!!

ja się za hula biore :)

napewno przyjdzie!!

A ja się zastanawiam, czy można osiągnąć dobre efekty kręcąc zwykłym hula hopem, a nie tym z masażem. Bo na chwilę obecną nie dysponuję zbyt wielkimi środkami pieniężnymi;d
ja kręce zwykłym!
ja myślę, że daje.. już się tak nie moge doczekać tego moje hula.. zamówiłam sobie takie z masażem, ale pewnie dużo to nie bedzie dawało.. dam Wam znac czy warto w ogóle w to inwestować.
no właśnie :)
hej przepraszam o opóźnienie. Wczorajsza waga 69,0kg.

Miłego dnia:)))

przyszło hhula hop:D


© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.