Temat: Zdrowe odżywianie - do końca życia ;-)

Witam kochane ;-)


Zakładam tę grupę dla wszystkich zwolenniczek i zwolenników zdrowego odżywiania. 95% osób, które kiedykolwiek bardziej zagłębiały się w tematy diet czy jedzenia, dobrze wiedzą że jedynym , 100%-owym i skutecznym sposobem żeby na stałe zrzucić zbędne kg i utrzymywać wagę na jednym poziomie, jest zmienienie złych nawyków, i wprowadzanie do swojego życia takich zmian - żeby i cieszyły, i dawały efekty. Sama jestem wielką zwolenniczką zdrowego odżywiania, i jak mniemam , nie brakuje tu takich. Zakładam ten temat również dlatego, że mój ulubiony, 'Co dzisiaj zjadłaś" , powoli chyba odmawia posłuszeństwa. Jedyny cel : zdrowe odżywanie do końca życia. Nie ma sensu wyznaczać sobie celów typu : odżywiam sie zdrowo do 1 maja, bo brzmi to absurdalnie i dość naiwnie. Albo na całe zycie, albo w ogóle.


Zapraszam do tematu. Wspólnie pomożemy Wam zaakceptować nowe zmiany, podpowiemy i damy cenne wskazówki.

Pozdrawiam 

PS: Napiszcie czy chcecie dołączyć do mojej grupy. Przy nazwie użytkownika będe zapisywała też jego imię, żeby w przyszłości łatwiej było nam się dogadać. Dlatego od razu proszę żebyście wpisywały swoje imiona. Niektóre sama wpiszę, bo patrząc na nick można się łatwo domyślić. A wydaje mi się, ze tym samym atmosfera będzie lepsza.. ;-)

Zwolennicy zdrowego odżywiania:

+  sevee ( Aurelia )

+  Przecietna111 ( )

+  Sserek  ( )

+  Carline  ( Karolina )

+  agnieszka822  ( Agnieszka  )

+  antelao  ( )

+  MoiLolita  ( Marta )

+  Kluseczka0912  ( )

+  kkaskaa  ( Kasia )

+  cwrk2  ( )

+  literka777  ( )

+  gaaabi357  ( )

+  HardLandOfWonder  ( Kuba )

+  Biedroneczka19811  ( )

+  aasiulaa  ( )

+  gris.  ( Paula )

+  layla248  ( )

+  awangardowa  ( Sandra )

+  takbysiechcialo  ( )

+  Cevilla  ( )

+  baletnica90  ( Zuzia )

+  alex221990  ( Magda )

+  SZYPAH  ( )

+  skylark872  ( )

+  Dorothea1989  ( )

+  brunetka90  ( Natalia )

+  cynammmon  ( Sylwia )

+  PaulinaZberlina  ( )

+  zombiegirl  ( Marta )

+  asimil  ( Joanna )

+  Cocainegirl16  ( Ania )

+  ya.ve  ( Ola )

+  Weerra  ( Ilona )

+  Anitt14  ( Ania )

+  Clairee  ( Monika )

+  pikej  ( Paulina )

+  astrugalska  ( )

+  anusiaczekk  ( Ania )

+  achatinka  ( Asia )

+  Smile18  ( Laura )

+  tasia93  ( Asia )

+  VampireGirll  ( Paulina )

+  morelova  ( Diana )

+  twinsy  ( Kasia i Kamila ) 

+  LadyMc  ( )

+  sweetdreamss  ( Zuzia )

+  agniczka  ( Kinga )

+  kunia333  ( )

+  ZielonyMotyl  ( )

+  pegiLu  ( Weronika )

+  izabelka1976  ( Iza )

+  panna.aleksandra  ( Ola )

+  Katie94  ( Kasia )

+  bziubzius  ( Kinia )

+  Alvinek  ( Nadia )

+  chiki  ( Kasia )

+  lotopauanka  ( Weronika )

+  mala8986  ( )

+  arbuzowa.  ( Laura )

+  Soofia  ( Tosia )

+  CoffeeLatte  ( Agnieszka )

+  Vanilambrozja  ( Eliza )

+  cosmogirll  ( Ania )

+  Myszka.Miki  ( Monika )

+  monisiaaa1  ( Monika )

+  cancri  ( Kama )

+  ameliooss  ( Monika )

+  candylady  ( )

+  kussad  ( Ewa )

+  moofi ( )

+  amelia75  ( )

+  anula2417  ( Anka )

+

+

+

+

+

Witaj Nina, morze jest cudowne i takie uspokajające...
Pasek wagi

heh to mnie twinsy pocieszylyscie :) macie racje hehehe

ninus welcome back hun xxx

Miss a co u Ciebie? Jak z jadłem? Ja to masakra , gofry i lody gałkowe giganty były nad morzem w ilościach dużych-hehe ale teraz już na dobrą drogę trzeba wejść a i podstawa to ćwiczenia jednak-ech
siema nina fajnie ze bylo fajnie ;p. pogode chociaz mialas? Z kim bylas? sama?

Pegi ja sie przestalam oklamywac ze moge przejsc pierwsza faze sb. Ja nie wiem czy to mi w glowie siedzi czy w czym :P, ale przynajmniej raz dziennie owoc i wegle musza byc! Dzisiaj nakupilam sliwek truskawek zurawniny! oberzyne i awokado :D! Mniam! I w ogole postanowilam nie rezygnowac z owocow a juz na pewno ie teraz bo sezon sie zaraz skonczy a tu takie cuda naokolo :P

loto ja wytrzylamal pare dni i d..a!!!!!!!

moze lepsza faza dwa?? hehe to mi bardziej pasi :))

nina ja po wakacjach rowniez dietkuje z lepszym lub gorszym skutkiem.....

mam lozko :D!!!

extra heheh :D

no dzis udalo mi sie esbesowsko ;)

moze tak bedzie 1 faza od nd do pt a w so luz... dzien potworka... co myslicie????

oczywiscie nie bede sie opychac ale jesc cos extra na co mam ochote....

no mis ie pomysl podoba :) odbranoc lasencje!
Heej Kochane:-)!! Przepraszam ze nie czytałam nic:(( ale byłam zajeta obzeraniem sie:DD- zezarlam prawie 3 koła;DD-i koniec tego dobrego od dzisiaj same jablka i pomidory!

Lotus gratuluje łóżka

Witaj Ninko

Rano 100 min cwiczen pozniej jeszcze 40, w miedzyczasie wszystko przeczytam:-)!! Trzymajcie sie cieplutko

Kolorowych seniczków

Gratulujemy loto łożka;D heheheh;D

Vanilka - ty tu nas na łeb tymi swoimi cwiczeniami bijesz;D

PS; Co to są koła?:D

Jemy pyszne sniadanie;

płątki owsiane z cheeriousami, syropem aroniowym, jogobellą jagodową, jablkami, brzoskwiniami, rodzynkami, orzechami i serkiem wiejskim. Do tego baton bajeczny i kanapka z nutellą.

 

Wstalysmy popuchniete i z coraz bardziej bolącą głową.... Kurde, dzis dzwonimy do endo - w koncu! Mujsi pomoc, dobry jest, wiec na rzecyz sie zna;]

I wieczorem dentysta..... eh!. tak nams ie nie chce;p Jedna bedzie leczyc zęby bo ma dziury chyba w kazdym;p Druga miala, ale ciagle nie wyleczyla silnego zapalenia dziąseł, wiec tej wizyta się troche przesunie...

Wczora kupilysmy sobie jedynie obszerny meski sweter w zielonojasnociemne paski, i buty. Dzis chcemy sobie nadrobic i co kupic fajnego;)

 

Przykro nam sie zrobilo z powodu dziadzia... bylysmy tam 2 h, biedaczysko meczy sie z chorobą juz 2 lata.... nie chodzi, praktycznie nie mowi, na ciele mnosytwo odlezyn;/ Siedizalysmy z nim, glaskajac go po glowie i zasnął.

Zimny, blady, wyglądający jak szkielet z zanikiemw szelakich mięsni. Przykre, ze czlowiek musi sie tak męczyc:( Zwlaszcza ze zawsze byl pelen sil, jeszze 5 lat temu, jezdzil na rowerze 40 km w jedną id rugą stroną, by przywitac sie z wnuczkami, przywiesc lody i "cipki;p" [ tak mowil na chipsy".  Biedaczek:(

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.