Temat: AKTYWNE ŻYCIE SENIORA

WITAM I ZAPRASZAM WSZYSTKIE CHĘTNE PANIE DO GRUPY.

BĘDZIEMY TU OPOWIADAŁY O SWOJEJ AKTYWNOŚCI, O ZDROWYM JEDZENIU, O SŁABOŚCIACH I O TYM JAK POZBYĆ SIĘ ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW. KAŻDA Z NAS MA DUŻY BAGAŻ WŁASNYCH DOŚWIADCZEŃ I TU JEST MIEJSCE BY SIĘ NIM PODZIELIĆ.


PRZEJDŹ DO TEMATU

AKTYWNE ŻYCIE SENIORA - WYNIKI

Pasek wagi

Ulka dzięki za tabelkę i podsumowanie .Zdrówka życzę 

Pasek wagi

Uleńko dziękuję pięknie za podsumowanie 🌹🌻🌷Gratulacje dla wszystkich 🏆.Uleńko wracaj do zdrowia.

Pasek wagi

piątkowe menu 🍽 2.02.2024

śniadanie- 1 łyżka twarożku grani że szczypiorkiem, papryka, sałata, pomidorki, 1 ogórek kiszony, szprotki podwędzane w oleju.

obiad - zupa krupnik, II danie- gulasz + surówki. 

podwieczorek  - mandarynki.

kolacja- galaretka cytrynowa z kiwi,1 jabłko,1/2 gruszki.

słodycze - 4 pralinki czekoladowe.

ruch - 5 km

Pasek wagi

Dziękuję wszystkim za życzenia zdrowia. Każdego dnia budzę się z nadzieją, że będzie lepiej ale nie jest. Nie mam gorączki, raczej osłabienie, prawie nie mam kataru, gardło boli mnie od kaszlu i inne części ciała też. Kaszel wyrywa mi płuca. Muszę kaszleć bo brak mi tchu. 
Dziękuję Dorotko za podpowiedź, mąż obiecał kupić mi ten Resperol ale dopiero w poniedziałek. Bo dzisiaj już nie ma gdzie.

Cieszę się, że mogę chociaż tabelką wspomóc grupę. 

Pasek wagi

Uleńko, może spróbuj jeszcze jakichś domowych sposobów typu inhalacje, płukania, syrop z cebuli? Mnie mąż na siłę leczył z kaszlu tym syropem i ulgę mi sprawiało. Kaszel miałam właśnie taki wyrywający płuca. 

Pasek wagi

Masz rację Maniu syrop z cebuli jest dobry,ale lepszy chyba syrop z czosnku,cytryny i miodu.

Pasek wagi

sobotnie menu 🍽

3.02.2024

śniadanie - jajecznica na kiełbasie. 

obiad - zupa krupnik,II danie - gulasz + surówki. 

podwieczorek  - owoce

kolacja- sałatka warzywna,1 jabłko.

słodycze-  5 trufli w czekoladzie. 

ruch - kuchenno- pokojowy.

Pasek wagi

witam, przepraszam że tydzień temu  nie podałam wagi, ale byłam w szpitalu . Dzisiaj  moja waga 83,05. Już nawet nie komentuje 

Pasek wagi

Moja waga 64,7 

Pasek wagi

Moja waga 96,0

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.