Temat: Tinder? badoo? Happn?

hej. Co sadzicie o wyzej wskazanych aplikacjach? Tinder? Zna ktoś Happn? Co myślicie o badoo?  Niestety ja o badoo mam jakoś negatywne zdanie, tam poznałam byłego, który to normalny raczej nie był.. choć pewnie nie można generalizować. Ma ktoś pozytywne wrażenia z badoo? Co oprócz tych portali? I jak jeszcze można poznać kogoś normalnego? Klub? siłownia? basen? co jeszcze?

ja mam o badoo dobre zdanie. Poznałam kilku fajnych facetów w tym jednego wyjątkowego. Nieźle mi to skomplikowało życie bo jestem mężatką...

Pasek wagi

na badoo poznalam mojego bylego i kilku dobrych kumpli. mozna tam trafic na calkiem normalnych ludzi, ale idiotow tez nie brakuje. jak wszedzie zreszta ..;)

btw. poznalam tam tez vicemistera Wlkp (wtedy jeszcze vicemisterem nie byl), ktory liczyl, ze cos z nas bedzie, ja jednak od samego poczatku traktowalam go jak ziomka. :PP i kumplujemy sie do dzis, juz ladne pare lat.

na badoo poznałam swojego chłopaka 

hmm... nie znam tych aplikacji, ale swojego przyszłego męża poznałam na zaadoptujfaceta.pl

Poza tym miłość możesz spotkać wszędzie- nawet wynosząc śmieci z domu, więc nie warto szukać na siłę :)

Tinder i "ktoś normalny"? ;D Przecież tam się ludzie głównie na bzykanie umawiają.

cancri napisał(a):

Tinder i "ktoś normalny"? ;D Przecież tam się ludzie głównie na bzykanie umawiają.

Na badoo chociaz zachowują pozory, że nie tylko o seks im chodzi :) Ale generalnie jeden kij. Ja w każdym razie przejechałam się na facecie stamtąd. Pewnie są jacyś normalni, ale ja takiego nei spotkalam :) 

Ja o badoo mam bardzo złe zdanie, tam sa sami zwyrole, nie wiem kto tam u was pozory zachowywal :D ja spotkalam sie z 2 i obydwaj tacy sami. Z kilkoma jeszcze gadałam, ale tez nic ciekawego.

A na tinderze mój facet siedział na tinderze (ale nie stamtąd go znam) i to wcale nie na seksy (taki typ romantyka raczej), więc chyba różnie bywa. 

Zaadoptuj faceta wydaje mi się fajne, bo nie piszą do ciebie dziwni kolesie tylko sama wybierasz z kim rozmawiasz. Chociaż trochę niesmaczne są te teksty na stronie typu "dodaj produkt" hah 

(a tak ogólnie rzecz biorąc niestety, ale mam bardzo złe zdanie o wszystkich tych randkowych portalach - juz lepiej chyba poznac znajomych na grupach dyskusyjnych, np. na fejsie, i liczyc, ze cos z tego wyjdzie)

Pasek wagi

Nie używam tych aplikacji, dla mnie są zbędne ;D

*

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.