Temat: Jak wyżyć za 1000 zł?

od września ide do szkoły policealnej. I mam jakiś kryzys, martwię sie ze finansowo bedzie słabo.. Da sie waszym zdaniem na studiach wyżyć za 1000 zł? Bez rachunków itd. Liczę jedzenie 700( w tym alkohol czasem) , karta miejska 100 zł, środki higieniczne 100 zł ? Da sie tak czy to bedzie mega skromne życie i bedzie sobie trzeba ciagle odmawiać wszystkiego?

Użytkownik2183988 napisał(a):

nie żaden troll. Ja myśle ze za 700 na jedzenie to nie będę mogła sobie za czesto pozwalać na warzywa mrożone nawet bo takie z hortexu 9 zł prawie 

A nie lepiej kupić warzywa świeże ? 

Teraz wielki sezon więc są tanie.

Pasek wagi

Użytkownik2183988 napisał(a):

nie żaden troll. Ja myśle ze za 700 na jedzenie to nie będę mogła sobie za czesto pozwalać na warzywa mrożone nawet bo takie z hortexu 9 zł prawie 

idź do biedronki i tam warzywa mrożone takiej samej jakości jak hortex są po 3-4 zł max ;)

nie wiem jak do tej pory zyłas, ale jezeli dla Ciebie mało 1000zł na wyzywienie i inne duperele to zazdroszcze

Pasek wagi

Użytkownik2183988 napisał(a):

nie żaden troll. Ja myśle ze za 700 na jedzenie to nie będę mogła sobie za czesto pozwalać na warzywa mrożone nawet bo takie z hortexu 9 zł prawie 

nie musowo kupowac warzyw bo zawiera znaczek firmowy, lepiej porob teraz przetwory

dołaczam sie do pytania co jadasz?

Użytkownik2183988 napisał(a):

nie żaden troll. Ja myśle ze za 700 na jedzenie to nie będę mogła sobie za czesto pozwalać na warzywa mrożone nawet bo takie z hortexu 9 zł prawie 

nie musowo kupowac warzyw bo zawiera znaczek firmowy, lepiej porob teraz przetwory

dołaczam sie do pytania co jadasz?

Miałam 1000 zł na studiach i jeszcze akademik musiałam opłacić :D 

Ja za 800 zl musialam oplacic mieszkanie, bilet miesieczny i jedzenie i jeszcze mi zostawalo wiec nie rozumiem :P

no w sumie nie jem dużo 

Śniadanie to owsianka z owocami, orzechami/ masłem orzechowym na mleku 

2s: jogurt z owocami/ cos słodkiego kupnego 

O: kasza/ryż/ makaron + rybka/ kurczak+ warzywa 

Przekąska: batonik kupny / lód 

Kolacja : sałatka z kurczakiem/ serek wiejski z warzywami 

I wiadomo od czasu do czasu zjadłoby sie na mięsie cos..

I wlasnie boje sie ze na takie moje odżywianie jak wczesniej mi nie bedzie wystarczać 

ja na 3 osobowa rodzine bez jakis wiekszych oszczednosci na jedzenie plus chemia wydaje okolo 1000 zl. wiec jesli bym miala tyle tylko dla siebie bez problemu;P no ale jak kupujesz warzykwa z hortexu za prawie dyszke gdzie np w biedrze mrozone masz do 5 zl i to za 2 razy taka wage jak z H., wiec czasem warto sie przyjrzec czy sie za cos nie przeplaca;P 

A jak kiedys zywilam sie samotnie - jadlam podobnie jak Ty ;) a moze ciut wiecej to wydawalam jakies max 500 zl na miesiac i to bylo serio dobre jedzenie - zdrowe;)

Proszę :) http://vitalia.pl/artykul6990_Obiad-za-10-zl-6-przepisow-dietetyka.html   i po problemie :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.