Temat: tatuaż

Otóż ostatnio zastanawiam się nad zrobieniem sobie malutkiego tatuażu. Chcę by był on kobiecy, delikatny. Jeszcze nie wiem, gdzie dokładnie. Czy macie jakieś fotki, propozycje?

Bardzo byłabym wdzięczna za fotki:)

Sowa92

Ja właśnie chciałabym sobie zrobić mały tatuaż na plecach, muszę poszukać tego wzoru.
A jak na razie uczę się w zawodzie aby pracować w laboratorium.

> Sowa92
> Ja właśnie chciałabym sobie zrobić mały tatuaż na
> plecach, muszę poszukać tego wzoru.A jak na razie
> uczę się w zawodzie aby pracować w laboratorium.

Analityka medyczna ? :P Czy coś z chemią ? :)
Raczej chemia i produkty spożywcze.
> Raczej chemia i produkty spożywcze.

Dosyć ciekawy kierunek :).

Sowa92

Czy ja wiem czy aby ciekawy, choć najciekawsza w tym wszystkim jest mikrobiologia.

gdy będę już "dorosła" i będę mieć zajebistą figure to zrobie sobie łapki tygryska na brzuchu lub łopatce
Ja nie wyobrażam siebie w innym zawodzie niż położna :).

Sowa92

Fajnie, że wiesz już co chcesz robić.
Ja wybierając swój zawód raczej się kierowałam zdaniem innych, co prawda to nie jest szczyt moich marzeń. Teraz gdy skończę szkołę zamierzam się wybrać do studium na jakiś o wiele ciekawszy kierunek ;]

Ja na łopatce mam motyla,ale czarno białego,nie chciałam kolorowego bo one blakną. I jestem zadowolona:) jest jak środkowa część dłoni,więc nie jest duży i wygląda super:)kobieco.
> Ja nie wyobrażam siebie w innym zawodzie niż
> położna :).

Ja kończe położnictwo,więc polecam ten kierunek.A zmieniając temat chciałam tatuaż na stopie ale z racji swojego zawodu niestety nie mogłam go sobie zrobić..

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.