Temat: obmacywał mnie instruktor


ZGŁOSZĘ TO DO TEJ SZKOLY JAZDY ZA JAKAS GODZINE, SWOJA DROGĄ ZDALAM TEN EGZAMIN, WIEC MAM NADZIEJE,ZE GO NIGDY NIE ZOBACZE JUZ.

Oceniajcie mnie jak chcecie, ja po prostu widocznie jak któraś napisala jestem " niedorajdą " i po prostu nie wyskoczylam z samochodu, bo sie balam. Proste. Ale teraz wiekszosc jest mądra, co to ona by nie zrobiła, a gówno byście zrobiły. Ciezko w takiej sytuacji, chcialam poradzic sie Was, czy zostawic to w spokoju i nie robic wszystkim klopotu, czy walczyc z tym. Dziekuje dziewczynom, które coś mają w głowie i chociaz trochę starały mi sie pomoc, a nie tym które wiedzialy ode mnie lepiej, ze ja to lubie.
Dlatego nie iwem co mam robić. Ale moze jest wiecej takich dziewczyn? Jak ja mam sie niby tego dowiedziec. Przeciez moge sobie klopotow narobic. Przeciez instruktor tez moze wcisnac, ze to ja sie w nim zakochałam. Słowo przeciw słowu ..
Pasek wagi
jakas sciema.
Pasek wagi

pani.anna napisał(a):

jakas sciema.
http://polska.ihollaback.org/ 
To nie ty powinnaś się czuć zażenowana i zawstydzona tylko on.
Nie każdy ma w sobie siłę na zdecydowaną akcję powiedzenia nie i potem sa takie kwiatki.
Wejdź na tę stronęi przestań słuchac tych głupich bab.
To było molestwaonie - naucz się jak reagowac na przyszłośc i koniecznie złóż skargę! Nie pozwól, aby spotykało to inne kobiety.
ŻADNA SCIEMA DZIEWCZYNY. PISZE TUTAJ OD PRAWIE 2 LAT! MIALAM TAKA SYTUACJE I KURDE PISALAM, ZE SIE BRONILAM DO CHOLERY, A WY MI WMAWIACIE, ZE TO LUBIE, PYTAM SIE, CZY ZOSTAWIC TA SPRAWE W SPOKOJU, CZY COS Z TYM MAM ZROBIC?
Pasek wagi
Powinnaś zjechać i wyjść z auta. A sprawę zgłosić w ośrodku i zrobić ogromną awanturę. To tak wg mnie. A dodam że facet w pysk raczej by ode mnie oberwał.
Jezu, nie atakujcie tak autorki wątku. Ona w tej sytuacji była ofiarą, a wy najchętniej wmówiłybyście, że to jej wina. Na tej samej zasadzie osoby zgwałcone też boją się reakcji otoczenia, bo ktoś może uznać, że "prowokowały". Zastanówcie się czasem, zanim skopiecie leżącego. Może nie miała odwagi wysiąść z samochodu, nie znała miasta, po prostu ją sparaliżowało? Nie wyobrażam sobie też, co to za chłopak, który zamiast stanąć po stronie swojej dziewczyny jeszcze ją obarcza winą. Myślę, że powinnaś nie bać się i  złożyć skargę w firmie, która zatrudnia tego zboczeńca/ opisać go w internecie?
 
facet mnie maca, mowi sprosne rzeczy a ja sobie jade dalej?

jak mnie facet przewrocil i przygniotl swoim cielskiem i zakneblowal reka usta to nie mialam jak sie wydostac, dopiero przechodzien go przestraszyl. ale dziewczyna mogla zgasic silnik i wysiasc


poszłabym na policję to raz a dwa do tej szkoły jazdy aby dupka zwolnili
a to w takich autach nie ma kamer?

apssik napisał(a):

dziwisz ze ze chlopak tak zareagowal? a jak Ty zareagowalas? dawalas mu sie mimo ze go ciagle "odtracalas"... powinnas sie zatrzymac , wysiasc i powiedziec ze o wszytskim dowie sie jego przelozony... no prosze Cie kto sie tak daje? ja nie to ze bym tak zrobila jak napisalam to jeeszcze w pysk dala.... 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.