Temat: Macie 140 zł na 5 dni

Dacie radę zdrowo się odżywiać ? My bez problemu, oczywiście nie da się chyba za to kupować bio produktów (i tak ich nie kupuję).

Edit:

2 osoby 

Pasek wagi

LinuxS napisał(a):

Noir_Madame napisał(a):

LinuxS napisał(a):

Na dwie osoby i zdrowe odzywianie? Raczej watpie. To menu, ktore podalas Noir kolo zdrowego nawet nie stalo. Wyciag z kosci i pierogi z farszem z resztek. Przerobione i przemielone. Zakladam, ze pomidorowa to z koncentratu, a nie prawdziwych pomidorow?  No samo zdrowie ;-)Ja ta kwote tez roumiem, ze musze kupic od zera produkty, a nie ?mam wszystko w domu tylko jablka dokupie ~ pewnie ze starczy?. 

Ludzie gorzej się żywią,wysoko przetworzonym żarciem.

Jasne, ale to nie robi Twojej diety automatycznie zdrowej. A tak ja reklamujesz w tym temacie.

Jak podalas menu to (pomijajajc, ze ja takiego rosolu bym nie zjadla) to pomyslalam, ze to menu ?wyjadam resztki z lodowki i nie dbam o to co w siebie wrzucam?.

A jakie według Ciebie to zdrowe jedzonko ? Chętnie poczytam.

Pasek wagi

Noir_Madame napisał(a):

LinuxS napisał(a):

Noir_Madame napisał(a):

LinuxS napisał(a):

Na dwie osoby i zdrowe odzywianie? Raczej watpie. To menu, ktore podalas Noir kolo zdrowego nawet nie stalo. Wyciag z kosci i pierogi z farszem z resztek. Przerobione i przemielone. Zakladam, ze pomidorowa to z koncentratu, a nie prawdziwych pomidorow?  No samo zdrowie ;-)Ja ta kwote tez roumiem, ze musze kupic od zera produkty, a nie ?mam wszystko w domu tylko jablka dokupie ~ pewnie ze starczy?. 

Ludzie gorzej się żywią,wysoko przetworzonym żarciem.

Jasne, ale to nie robi Twojej diety automatycznie zdrowej. A tak ja reklamujesz w tym temacie.

Jak podalas menu to (pomijajajc, ze ja takiego rosolu bym nie zjadla) to pomyslalam, ze to menu ?wyjadam resztki z lodowki i nie dbam o to co w siebie wrzucam?.

A jakie według Ciebie to zdrowe jedzonko ?

Serio pytasz czy zarty sobie robisz? 

140 zł na 5 dni? Na samą siebie więcej wydaję.

Dalabym radę , poza tym zdrowo to też nie obzerac się, czyli nie jeść dużych ilości jedzenia, co za tym idzie pieniądze zostają w kieszeni. 

Chleb, bułki upiec samemu

Jogurty, mleko są tanie 

Jajka są drogie, ale mamy swoje 

Sezonowe warzywa, zupa na 3 dni starcza, 

Owsianka

Kupowac u rolników, przykładowo w sklepie 125 g malin 8 zł, a u rolnika 1 kg 8_ 10 zł, porobić przetwory. Pomrozic

LinuxS napisał(a):

Noir_Madame napisał(a):

LinuxS napisał(a):

Noir_Madame napisał(a):

LinuxS napisał(a):

Na dwie osoby i zdrowe odzywianie? Raczej watpie. To menu, ktore podalas Noir kolo zdrowego nawet nie stalo. Wyciag z kosci i pierogi z farszem z resztek. Przerobione i przemielone. Zakladam, ze pomidorowa to z koncentratu, a nie prawdziwych pomidorow?  No samo zdrowie ;-)Ja ta kwote tez roumiem, ze musze kupic od zera produkty, a nie ?mam wszystko w domu tylko jablka dokupie ~ pewnie ze starczy?. 

Ludzie gorzej się żywią,wysoko przetworzonym żarciem.

Jasne, ale to nie robi Twojej diety automatycznie zdrowej. A tak ja reklamujesz w tym temacie.

Jak podalas menu to (pomijajajc, ze ja takiego rosolu bym nie zjadla) to pomyslalam, ze to menu ?wyjadam resztki z lodowki i nie dbam o to co w siebie wrzucam?.

A jakie według Ciebie to zdrowe jedzonko ?

Serio pytasz czy zarty sobie robisz? 

A czemuż by nie, podaj swój jadłospis.

Pasek wagi

Wszystko co nie jest robione przez nas nie wiadomo czym jest. Przykład truskawek, znajomi mają pole truskawek koło ruchliwej ulicy, sprzedaja i ludzie jedzą takie “zdrowe“ owoce z olowiem. A te egzotyczne owoce, sprowadzenie tysiące km to można się domyślić, czym są faszerowane. 

Dla mnie zdrowe to swojskie

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.