- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
31 sierpnia 2023, 18:32
Dacie radę zdrowo się odżywiać ? My bez problemu, oczywiście nie da się chyba za to kupować bio produktów (i tak ich nie kupuję).
Edit:
2 osoby
Edytowany przez Noir_Madame 31 sierpnia 2023, 19:35
31 sierpnia 2023, 18:46
To daje 28 zł dziennie. To zależy pewnie, co mam w domu, ale na warzywach i owocach sezonowych pewnie dałabym spokojnie radę. Jednoosobowo.
31 sierpnia 2023, 18:54
bez problemu starczy mi na 2 osoby ale czy tak zdrowo? To już problematyczne...
31 sierpnia 2023, 19:07
Na jedna osobę? Nie znam polskich cen, ale kawałek mięsa kupić, kilka jajek, trochę warzyw, jeżyn i grzybów można jeszcze nazbierać, na 5 dni spokojnie wystarczy. Albo najlepiej przez 5 dni nic nie jeść - zaoszczędzisz i dobrze sobie zrobisz.
31 sierpnia 2023, 19:08
bez problemu starczy mi na 2 osoby ale czy tak zdrowo? To już problematyczne...
Czy zdrowe, to już zależy od tego, co za to kupujesz
31 sierpnia 2023, 19:09
wydaje koło stówy na żarcie na 5 dni, więc żaden wyczyn
Edytowany przez SurykatkaPospolita 31 sierpnia 2023, 19:09
31 sierpnia 2023, 20:15
BTW moja mama miała kiedyś 2,60zł na dzień dla 4 osobowej rodziny i jakoś żyjemy 😂 jak ona to zrobila- z dużym trudem naszym i jej ale przeżyć się dało.
31 sierpnia 2023, 20:23
BTW moja mama miała kiedyś 2,60zł na dzień dla 4 osobowej rodziny i jakoś żyjemy ? jak ona to zrobila- z dużym trudem naszym i jej ale przeżyć się dało.
Nieno, kiedyś to zdaje się ziemniaki kosztowały 1 zł. Teraz w Warszawie kosztują 4 zł/kg. Tyle samo pomidory. Poza tym, było pytanie o „zdrowo”. Był kiedyś taki blog o życiu za 5 zł dziennie, z 10 lat temu. Główne propozycje to były zupy, naleśniki, fasolka po bretońsku, pasty twarogowe. Tanio z pewnością
Edytowany przez krolowamargot1 31 sierpnia 2023, 20:25