Temat: Sukienka na wesele / przyjecie.

Pamietacie moj temat o sukienkach dla osoby otylej?

Niestety odeslalam te piekna jasna sukienke w kwiaty, ktora nie byla juz nigdzie dostepna. Ale cena za 100% poliestru byla zaporowa jak na moje standardy (gdyby to byl porzadny material, to spoko, ale nie za poliester...).

Teraz zamowilam taka, jak myslicie? Gora nie jest dopieta na zdjeciu, corka robila mi zdjecie z pozycji kanapy, nie byla w stanie dopiac zamka (luzu jest sporo, ale zamek ciezko idzie przez te gume w pasie i jej male paluszki nie daly rady). Jak sie dopielo, to gora jest bardziej dopasowana, nie wisi mi  wszystko az tak ;-)

Dodam, ze waze 112 kg.

bardzo ładnie wyglądasz i super trafiłaś kolorystycznie 

Bardzo ładnie, pasuje do Ciebie. Chociaż ja bym ją oddała do skrócenia, tak do kolana. Z tego co pamiętam, to masz zgrabne nogi. :)

Trafiony wybór, mi się akurat właśnie rękawki podobają... Lubię jak są:) 


Pasek wagi

Bardzo dobrze w niej wyglądasz👍

Pasek wagi

Dziekuje dziewczyny, nie spodziewalam sie tylu pozytywnych opinii. Nie bylam pewna, czy zostanie dobrze odebrana. A rekawki mi sie akurat podobaja, nie sa tak wiszace jak sie ja zapnie.

cancri napisał(a):

Dziekuje dziewczyny, nie spodziewalam sie tylu pozytywnych opinii. Nie bylam pewna, czy zostanie dobrze odebrana. A rekawki mi sie akurat podobaja, nie sa tak wiszace jak sie ja zapnie.

Sukienka jes ekstra, świetnie w niej wyglądasz,dobrej zabawy ☺️

Pasek wagi

Mi się wydaje, że na wesele jasne kolory byłyby odpowiedniejsze. :)

Ładna kieca :D

Pasek wagi

Jest O.K.

spoko, dopnij ja, bo ciekawe jak wygląda dopięta ta góra, załóż sandałki takie na płaskim, z paskami wygodne w kolorze chyba piaskowym najlepiej 🤔 i pokaż zdjęcie 😊

szkoda że jest taka ciemna, ale jak tak wolisz to tak wolisz ☺️, beżowa byłaby weselsza niż taka ciemno brązowa po prostu, na lato szczególnie 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.