17 marca 2012, 20:58
...
![]()
Uwazam ze ta strona powinna zostac zlikwidowana jest to nienormalne zeby wklejac zdjecia osob grubych i sie z nich
nabijac, znalazłam dzisiaj to zdjecie i szczerze współczuje tej osobie bo naprawde cieżko schudnąć jak sie ma taka budowe. Jest to jedno z wielu zdjec na tym portalu poswieconym osobom otyłym, sama mam nadwage i szczerze boje się isc na basen bo znajdzie sie jakis debil który pstryknie mi fotkie i wstawi na WIOCHE.
Jakbym znalazła swoje zdjecie na tym portalu założyłabym im sprawe i walczyłabym o usuniecie tej idiotycznej strony z internetu.
Edytowany przez jestemsobaa 17 marca 2012, 20:59
17 marca 2012, 23:02
uważam ze zdjęcie z tymi 2 paniami to nie wiocha, ponieważ wiele kobiet cierpi na nadwagę, a jeśli jedzie na wakacje to ma chodzić po plaży w długich spodniach i swetrze przy tem 30stopnii ?
Właśnie to jest chore dziewczyna ma więcej ciałka to już jest oceniana przez ludzi , ;<<
- Dołączył: 2010-01-03
- Miasto: Panama
- Liczba postów: 10736
17 marca 2012, 23:26
Milosniczka napisał(a):
a ja uważam, że wp....lanie to właśnie wiocha i wcale mi nie żal tej osoby na zdjeciu, skoro sama się do takiego stanu doprowadziłamoim zdaniem przesadzasz. więcej dystansu.
Zgadzam się. Doprowadzenie się do takiego stanu i ponad to ubranie się w ten sposób to wiocha.
- Dołączył: 2007-08-27
- Miasto: Hamak
- Liczba postów: 10054
17 marca 2012, 23:36
a mnie irytuja tacy ludzie ktorzy zawsze maja kijek w pupie i zaraz o wszystko do sadu by pozywali
- Dołączył: 2012-02-16
- Miasto: Lublin
- Liczba postów: 643
17 marca 2012, 23:48
Milosniczka napisał(a):
a ja uważam, że wp....lanie to właśnie wiocha i wcale mi nie żal tej osoby na zdjeciu, skoro sama się do takiego stanu doprowadziłamoim zdaniem przesadzasz. więcej dystansu.
Ważysz 54 kg więc nie mów o dystansie bo nie wiesz jak to jest byc za grubym i jak sie wszyscy z ciebie nabijaja;////////////////////
17 marca 2012, 23:54
tatti napisał(a):
Nie czuję się atakowana, piszę Ci tylko jak sobie radziliśmy podczas studiów. Poza tym to nie były tony słodyczy tylko kostka - dwie co jakiś czas, a to działało najszybciej (herbata była jeszcze szybsza)
to my miałyśmy duzo szybsze sposoby na studiach .......
- Dołączył: 2010-05-04
- Miasto: Hamak Na Drzewie
- Liczba postów: 1147
18 marca 2012, 00:26
to nie żart, nawet moja znajoma ma taką figure.
- Dołączył: 2010-07-09
- Miasto: Oo
- Liczba postów: 768
18 marca 2012, 00:26
ja uwazam ze zdjecie jest na pewno jakas obrobka, nie wierze w istnienie takiej figury
- Dołączył: 2008-11-19
- Miasto: Italia
- Liczba postów: 5574
18 marca 2012, 01:03
marycha43 napisał(a):
ja uwazam ze zdjecie jest na pewno jakas obrobka, nie wierze w istnienie takiej figury
niestety ale takie figury wystepuja w przyrodzie, sama znam kilka przypadkow. nie kazdy jest piekny i proporcjonalny, sa osoby ktorym tluszcz gromadzi sie tylko w jednej konretnej okolicy
18 marca 2012, 07:57
Mnie to bawi. Ubaw mam nie tyle z jej figury co z tych mikroskopijnych jeansów... Sama mam grubsze nogi w stosunku do figury i nie chadzam we wrzynających się w nogi szortach, mimo, że są dobre w biodrach. To samo tutaj - fajnie, że zmieściła się w nogach, ale chyba widziała swoją górę? Totalna wiocha!