Temat: Jak schudnąć 10 kg w miesiąc??

Pomóżcie mi jaka diete mam zastosowac jakie cwiczenia aby schudnac 10 kg w miesiac??
Pasek wagi
a co myslicie zeby zamiast wody pic zielona herbate .podobno ma jakies wlasciwosci wspomagajace odchudzanie.
Pasek wagi
.

manru napisał(a):

nogę uciąć

Jak tylko wchodziłam na ten temat wiedziałam że to ktoś napiszę... i nie zawiodłam się
Kocham tego typu pytania
nie da się . ;>
z 5 kg schudniesz, ale nie 10, litości!
Ja schudlam 8 kilo w dwa miesiace-i chyba tez powinnas sobie zmiejszyc bo to nie zdrowo w miesiac tyle schudnac;) pozdrawiam.
Pasek wagi

.piggy. napisał(a):

Niunia199410 napisał(a):

manru napisał(a):

jeśli macie pytania, chętnie odpowiem, ale najpierw przeczytajcie tamten link, tam zamieściłam ile mogłam na ten temat
dziekuje za link napewno z niego skorzystam .to jesli organizm sie glodzi to metabolizm nie dziala pozniej tak jak powinien??
oczywiście że nie, metabolizm masakrycznie zwalnia do takiego stopnia że potem tyjesz od wszystkiego.manru, jak Ci się udało pozbyć mięśni? :D

nieodpowiednia dieta sprawia, że organizm spala mięśnie a nie tłuszcz

Niunia199410 napisał(a):

a co myslicie zeby zamiast wody pic zielona herbate .podobno ma jakies wlasciwosci wspomagajace odchudzanie.
nie, woda wodą herbata herbatą, za duże ilości herbaty wypłukują mikroelementy, czysta woda ich dostarcza
wydaje mi się że te mięśnie to raczej genetyka mimo wszystko. Ja po roku głodówek, kilku miesiącach niejedzenia mięsa wyglądam jak kulturysta :/ zwłaszcza na nogach.
to nie jest tak ze nie miałam zupełnie ale stosunek tłuszczu do mięśni był bardzo niezdrowo zachwiany, przez co metabolizm mi zwolnił
z resztą poczytaj sobie o tym co sie dzieje kiedy mięśnie nie dostają protein

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.