Temat: jak schudnąć w biodrach??

HEJ MACIE MOŻE JAKIEŚ POMYSŁY JAK SCHUDNĄĆ W BIODRACH?? MAM TAKĄ BUDOWĘ CIAŁA (TO CHYBA GRUSZKA) ŻE W TALI JESTEM SZCZUPŁA ZA TO BIODRA TO DAJCIE SPOKÓJ... SZEROKIE.. KIEDYŚ ROBIŁAM ĆWICZENIA: NOŻYCE BOKIEM ALBO WYMACHY DO TYŁU NOGAMI NA ZMIANĘ, ALE OD TEGO TYLKO MI SIĘ NAROBIŁO MIĘŚNI NA TYŁKU I ZROBIŁ SIĘ JESZCZE WIĘKSZY..:( TERAZ ZASTANAWIAM SIĘ NAD KUPNEM GUAMU PANCIA DLA SPALENIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ.. CO O TYM MYŚLICIE????:smilie11::smilie11::smilie11:
:hot::hot::frowning::laughing::angry::smilie5:
aurelka2004!!1 Po jakich masazach zniknal cellulit?? prosze napisz cos wiecej!!! Ja tez chce sie go pozbyc!!:crying:
agunia!!
Wykorzystuje ruch z drenazu limfatycznego, tak mi sie przynajmniej wydaje, a mianowicie: jedna wazna zasada masuj zawsze w kierunku serca! Ja zaczynam masaz od rozcierania cala dlonia - od kolan po uda i posladki, potem ugniatanie (nozyce-kciuk i zgiety palec wskazujacy), potem zataczam kóleczka dwoma palcami wskazujacym i srodkowym, potem ten sam ruch okrezny piastka i na koniec uspokojenie cala dlonia od kolan po posladki. Mozesz masowac sie odpowiednim masazerem no i oczywiscie na oliwce albo zelu przeciw cellulitowi. Nie jest to trudne ale troche meczace dla rąk no i trzeba stosowac masaz systematycznie (ja 5 razy w tyg po ok 30 mni) no i rezultaty widoczne sa dopiero po paru miesiacach. Powodzenia!!! :smile:
aurelka2004-dziekuje Ci bardzo!!!! Zaczynam masaz od dzisiaj! :kissing:
agunia- prosze bardzo!!! Informuj o spostrezeniach i rezultatach. :kissing:
dziewczyny i kobitki jak wszystkie z was mam taki sam problem. To jest okropne!!! probowalam sie glodzic lecz niestety:frowning: nic nie wyszlo, nie moglam wytrzymac i jadlam jeszce wiecej.Sprobuje tych cwiczen to moze schudne
:undecided:
I tak trzymać kobietki ja też sie ochudziłam w wieku 50 lat i jest mi superancko.
kurcze laski mam ten sam problemik tylko że ja jestem bardzo niska mam 162 cm wzrostu więc same przyznacie że nawet jak mam 90cm w biodrach to nie za fajnie to wygląda. chciałabym się pozbyć kilku\ kilkunastu cm w tej parti no i moje uda są tłuste muszę popracować nad nimi i nad talią zreszta nad czym nie... wiem, że po części taka jest budowa mojego ciała i nie ukrywam że to jest o wiele bardziej sexy niż płaskodupie... ale bez przesady .... chociaż 10 cm mniej . Jakbym była o 10 cm wyższa to byłabym zadowolona ze swoich wymiarów i wagi...:) pozdro będe ćwiczyć... te ćwiczonka które poradziłaś..:) liczę na to że się uda... a dodam że kidyś byo jeszcze wiecej cm ale schudłam ograniczając jedzenie do minimum jakieś 10 kg szybko bo w ciągu kilku tygodni. Razem sobie poradzimy 
Nie będę oryginalna jak powiem, że i ja mam ten sam problem Nie potrafie powiedziec ile centzmetrow musi okalac moje uda-centymetr sie konczy Na razie mam jeszcze motywacje wiec sprobuje pocwiczyc-to chyba jedyna skuteczna metoda pozbycia sie dupska tylko dlaczego trzeba czekac tak dlugo na efekty ?????

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.