Temat: rekordowa utrata wagi w 4 miesiące!

zapraszam chętnych do wspólnej zabawy i walki o piękne ciało!

start już jutro a końcowe ważenie 1 września:)

nie mam żadnych wymagań co do diety ćwiczeń, każdy ma swoje sposoby i niech też tak będzię.

ja zaczynam onz, jaka forma ruchu to jeszcze nie wiem, bo straszny leniwiec ze mnie, ale bez tego się nie obejdzie. będę pewnie więc przeplatać różne ćwiczenia.

4 miesiące to sporo czasu, 2 lata temu przez ten czas udało mi się zgubić             16 kilogramów tłuszczu bez żadnego głodzenia się a dzięki silnej woli. teraz mój cel jest większy, ale i ta 16nastka będzie piękną nagrodą :)

gotowi? zapraszam tych którzy więdzą czego pragną i mają siłę zawalczyć o siebie!!!!!
Ja juz po kolacji...tak sie sklada ze u nas kolacja o 18 i jest to jedyny cieply posilek dnia. Zjadlam talerz zupy z dyni i plasterek ziemniaka smarzonego :) Ogolnie zjadlam dzisiaj 1100 kcal wiec jest dietkowoooo :)
u mnie dieta ok dzis.. wypije sobie piwko. mam zly humor. wypije i ide spac. :((
nauki ful nie moge sie skupic.. moze jutro bedzie lepiej..
Pasek wagi
no ślicznie dziewczyny, widzę, że dzielnie walczycie. sprężamy się, bo niedługo ważenie :)
kiedy sie wazymy?
ewuka...ja mam taka ochote na piwo...po całym ciezkim dniu...w sumie kcal mało zuzyłam wiec mogłabym sobi pozwolic..ale nie chce mi sie isc kupic

pocwiczyłam...ilosc -strasznie mało..bardziej na uspokojenie sumienia..nie mam totalnie siły....
ja jeszcze się nie ruszyłam dziś do ćwiczeń. czuję się trochę lepiej, więc może się jeszcze zmobilizuje na chwilę ćwiczeń. ważenie w sumie jak kmu pasuje, takie oficjalne proponowałabym na niedziele i poniedziałek. przynajmniej ja się tak będę ważyć. co wy na to?
jestem za...niedziela..na tygodniu nie mam rano czasu na wazenie..bo spioch jestem a potem biegiem do przedszkola..pracy...
A ja będę miala odciski na stopach.. przeszłam dziś nie wiem ile w km, ale jakieś 2 godziny, potem 1,5 na rolkach, a ten miły spacer był w balerinkach -,-
ja bylam na rowerze z kolezanka... eh wiecej chciala siedziec nic jechac. jutro sama
ja koncze juz piwko. ale juz sie lepiej czuje.chociaz zasne od razu ;p  ajutro nowy dzien :P do pracy :Pale na 14
Pasek wagi
A ja nie mam roweru, a pieniędzy nie wyjmę teraz na rower.. 
Chętnie dołączę, ale od jutra. Podajcie więcej szczegółów co mam robić, bo do zrzucenia mam ponad 30 kilogramów (oj !!!!) Jestem z Wami

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.