Temat: - 10 kg zbednego balastu FOTO

Edit, jest już -15, przez pracę i studia szło bardzo opornie przez ostatnich kilka mscy.
Wszystko opiera sie na MZ i Silowni.

 Co sadzicie? I sorki za lapke wystawiona przede mną na zdj. po lewej :) nad czym jeszcze pracować? Moja opinia to te malutkie boczki :)

Trochę małe te zdjęcia, ale widać,że jest lepiej. Brzuszek ładny uda masywne, chyba jesteś gruszką, co? ;>
śliczna zmiana. Szkoda że zdjęcia nie są większe :)
Pasek wagi
gratuluje! super!
Pasek wagi
kurcze, zdjecia malutkie bo na szybko robione. Te finalne, za 8 kilo w przyszlosci beda wielkie i bedziecie mogly kochane zobaczyc wszystko dokladnie, obiecuje!

@ wdowaa21, nooo, jestem jeszcze grucha, ale juz juz i bede gruszka! W sumie sie ciesze, lubie swoja figure. 

Dzieki!
No wiadomo, gruszki są bardzo kobiece :) ja mimo tego, że mam 168cm i w udzie 50cm to co z tego skoro nie mam kobiecych kształtów :(
@ wdowaa21

Oj, ale wiesz co? wiele zalezy od ubran jakie nosisz, ja zauwazylam (dzieki wam, vitalijki tak wogole!) ze nosilam ciuchy ktore efektywnie zabijaly moja kobiecosc i moja gruszkowatosc. Jak jest dobra waga to i sie sexy ciuszek znajdzie taki ktory sprawi ze krzykniesz "wow! ale cialko!" :)
Kochana moim zdaniem jesteś klepsydrą , a nie gruchą :) Ale w sumie co to za różnica skoro wyglądasz tak świetnie! :)
Gratuluję zdrowego podejścia i przemiany 
super, moje gratulacje :D
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.