- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
14 kwietnia 2015, 12:30
witajcie, tak jak w temacie. okropna skóra na brzuchu, którą widać. nie mam już siły i szukam chyba motywacji. ważyłem równo 126 kg dziś jest 76 z tendencją spadkową, często mam napady głodu i sam siebie nie kontroluje. czasem brakuje mi sił, żeby dalej walczyć z samym sobą. wagę mam pod spodem, ale na ile wyglądam - pytam z czystej ciekawości. wzrost 184
14 kwietnia 2015, 12:37
E, jak na 50kg, to prawie Ci nie została skóra. Buduj muskulaturę - będzie miała na czym się napiąć ;) Jest w porządku. A wyglądasz właśnie na coś koło 75kg.
14 kwietnia 2015, 12:41
nie jest źle, jest zwyczajnie. kompleksy nie mają podstaw. też myślę, że powinieneś teraz trochę przypakować
14 kwietnia 2015, 12:47
łał, schudłeś 50 kg, gratuluję sukcesu! Brzucha nie widzę za bardzo. na wadze sie nie znam, ale dobrze wyglądasz ;)
14 kwietnia 2015, 12:49
Wyglądasz szczupło, bdb ! na oko 75 kg. Dziewczyny powyżej mówią o muskulaturze, ja też się do tej opinii przychylam, buduj mięśnie. Gratuluję, pięknie sobie poradziłeś ze zbędnymi kilogramami. Trzymaj się.
14 kwietnia 2015, 12:51
Przede wszystkim- gratuluje wytrwalosci. Osiagnales bardzo duzo. Teraz juz od Ciebie zalezy co dalej, jednak na moj gust powinienes skupic sie na treningu silowym i wychodzeniu z deficytu kalorycznego, a nawet glownie na tym drugim. Pozwoliloby Ci to odbudowac nieco masy miesniowej, a jesli zrobisz to z glowa, to nie otluscisz sie znaczaco. Masa miesniowa na pewno pomoze Ci w utrzymaniu wagi, wiec warto.
14 kwietnia 2015, 12:52
ja tam nie widzę by coś wisiało. ale mógłbyś dać zdjecie "przed";)
14 kwietnia 2015, 12:53
od 3 tyg chodzę na siłownię, ale chciałem zrzucić jeszcze tak do 73 kg, a jednocześnie nie można budować masy mięśniowej zrzucając tłuszcz. ech, ciężki czas mnie czeka, bo mam straszne opory przed jedzeniem więcej, boję się, że po takim odchudzaniu będzie klapa. a muszę przyznać, że czuję się bardziej komfortowo mając na wadze te 76 kg niż gdybym chodził na siłownię i przybrał z 10
niestety nie mam zdjęcia z przed. mam same takie, na których ważyłem ok 100kg bądź 112 ale zbytnio nie ukazują mojej sylwetki bo są w ciuchach.
Edytowany przez bemko 14 kwietnia 2015, 12:55
14 kwietnia 2015, 12:54
Wyglądasz na około 70 kg, więcej niż 75 bym Ci nie dał. Co do brzucha, to nim spojrzałem na drugie zdjęcie sądziłem, że żadnej skóry tam nie ma. No a na drugim to tylko trochę jest widoczna, nie ma się co przejmować. Nikt idealny nie jest, a to, co zrobiłeś, godne jest podziwu, więc postaraj skupić się na tym, o ile lepiej teraz wyglądasz, niż na tym niewielkim kawałku skóry. No i gratuluję, bo jest czego. :D