Temat: obwisły brzuch zdjęcie proszę o porady.

Witam proszę o PORADY, poniżej zamieszczę zdjecie mojego brzucha, zwisającego sflaczałego.. Schudłam już 10 kg, planuję jeszcze 20 kg, ale brzuch zostaje dalej taki sam, ćwiczę ale on się nie zmniejsza.. 

I te pleeeecy..

Dziewczyny proszę polećcie coś, jakieś ćwiczenia konkretne coś w tym stylu.. 

Proszę o porady a nie komentarze w stylu, że się zapuściłam itd. Ja to wiem, doskonale wiem.

być może, ale 10 kg w 3 miesiące to szybko? a powiedzcie te majteczki/bielizna to na codzien taką nosić? 

na co dzień, albo co noc w zależności jak dasz rade w tym chodzić, na zwykłą bieliznę, bo to powinna być tak hipersztuczna ;) ściskająca i wypłaszczajaca w jednych miejscach (brzuch, boki bioder) i naddajaca sie w innych (pośladki, pow. talii, żeby dało się oddychac)

Noszę na co dzień. Jak już ubierzesz to nie będziesz chciała ściągnąć :) Nie ściska mocno. Z gatty są fajne.

Pasek wagi

Dla mnie siłownia. Właściwie wykonane ćwiczenia powodują wyprostowanie się sylwetki. Silne plecy= szczuplejszy brzuch. 

kapuczino napisał(a):

Ale za to piersi masz bardzo ładne:)

to samo pomyślałam, że jędrne i nie wiszące; moje są koszmarne...

Nadmiar skóry którego nie da się kremami pozbyć. Pustą lukę uzupełnisz mięśniami czyli albo tzw. 6 pack albo wisząca skóra. Jeszcze operacyjnie można usunąć.
Bielizna też nie pomoże ale zamaskuję

 Heyo mel b abs z 2 serie dziennie daja naprawde dobre rezultaty, i oczywiscie bielizna jak juz wczesniej dziewczyny napisaly;) powodzenia;)nie poddawaj sie;)

LittleWhite napisał(a):

Im szybciej będziesz chudnąć, tym większa szansa że skóra nie nadąży i będzie tak jak pisze laliho. Im szybciej zaczniesz ratować tym lepiej. Ten krem bardzo mi pomógł, skóra jest napiętaA z majtek coś takiego, dobierz rozmiar. 

Ten krem jest z Ziaji? Dziewczyny możecie rzucić linka do jakiegoś sklepu z taką bielizną? Pooglądałabym sobie :)

Pasek wagi

FabriFibra napisał(a):

LittleWhite napisał(a):

Im szybciej będziesz chudnąć, tym większa szansa że skóra nie nadąży i będzie tak jak pisze laliho. Im szybciej zaczniesz ratować tym lepiej. Ten krem bardzo mi pomógł, skóra jest napiętaA z majtek coś takiego, dobierz rozmiar. 
Ten krem jest z Ziaji? Dziewczyny możecie rzucić linka do jakiegoś sklepu z taką bielizną? Pooglądałabym sobie :)

Tak. Bieliznę kupiłam w sklepie stacjonarnym, ale możesz sprawdzić oficjalną stronę gatty. Skoro dostałam takie w sklepie z bielizną to powinny tam takie być. Odradzam tylko allegro. Sprzedają tam taką bieliznę, że ledwie oddychałam, chodziłam jak kołek i bielizna sama z siebie tworzyła fałdy na skórze w dziwnych miejscach. Jak ktoś na allegro spotkał coś naprawdę działającego i wygodnego to też chętnie zobaczę.

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.