Temat: Proszę o pomoc! Figura po 2 ciążach :(


Jakie ćwiczenia polecacie w domu? Mam 3 miesięcznego synka i jestem do 19 sama w domu. Jestem kompletnie załamana. Jaka dieta? Nie karmię piersią.

Pasek wagi
1500kcal + ruch! Spacery z dzieckiem a jak śpi to jakieś ćwiczenia i spadnie :) No i pamiętaj o balsamach tych nawilżających i tych na rozstępy! Jak się uprzesz to będziesz dobrze wyglądać :)
i to jest normalny post.kobietra chce schudnac.po 2ciazach ma z czego!!!ma rozstepy i nadmiar ciala,ale normalnie prosi o pomoc!a nie te wychudzone,obludne patyczaki...1.70-50kg i na ile wygladam ,ile mam jeszcze zrzucic, w2iem,ze masa roboty przede mna, blebleble!!!!!!!!1
Do autorki watku,zmien anwyki zywieniowe,jak nie karmisz cycem,dieta 1300-1500kcal,ruch i pij duzo wody.rozstepy masz straszne,ale zjasnieja i wyblakna(mowie po sobie),smaruj to wszystkim co wpadnie Ci w reke!i zmien bielizne,bo nawet po ciazy nie powinnas wygladac jak zaniedbana 60latka.powodzenia.
współczuje
dobrze ,ze nie chce miec dzieci...
masz czerwone roztepy wiec smaruj ,masuj
ale nie ma sie co oszukiwac ,nadmiar skóry zostanie,przy taki brzuchu
cwiczenia-rowerek moze stacjonarny sobie kup.ceny w necie nie sa drogie ale duzo daję.powodzenia
Masz strasznie duże rozstępy. Na Twoim miejscu wybrałabym się do dermatologa po odpowiednią maść. Te balsamy dostępne w drogeriach to raczej nie pomogą. Jeśli chodzi o dietę to na początku proponowała bym 1800 kcal, zobaczysz po 2 tyg. czy są efekty jeśli nie to wtedy bym zmniejszyła do 1500 kcal. Natomiast jeśli chodzi o ćwiczenia to dużo spacerów z Maleństwem i może wypróbuj callanetics po nim są super rezultaty.

EDIT
Proponuję zaopatrzyć się w pas neoprenowy, pomoże w ujędrnianiu brzucha.

zoykaa napisał(a):

i to jest normalny post.kobietra chce schudnac.po 2ciazach ma z czego!!!ma rozstepy i nadmiar ciala,ale normalnie prosi o pomoc!a nie te wychudzone,obludne patyczaki...1.70-50kg i na ile wygladam ,ile mam jeszcze zrzucic, w2iem,ze masa roboty przede mna, blebleble!!!!!!!!1Do autorki watku,zmien anwyki zywieniowe,jak nie karmisz cycem,dieta 1300-1500kcal,ruch i pij duzo wody.rozstepy masz straszne,ale zjasnieja i wyblakna(mowie po sobie),smaruj to wszystkim co wpadnie Ci w reke!i zmien bielizne,bo nawet po ciazy nie powinnas wygladac jak zaniedbana 60latka.powodzenia.
W 100 % się zgadzam. 
Osz cholerka, nie będzie łatwo. Czeka Cię ogrom pracy.
Poszukaj w internecie ćwiczeń dla mamy z dzieckiem. :) Maluszek będzie Twoim ciężarkiem. Wprowadź dietę. Jak już poczujesz że dasz radę i maleństwo Ci na to pozwoli wprowadź jakiś program ćwiczeń typu Ewa Chodakowska czy inne cuda. Dasz radę, trzymam kciuki za Ciebie.

Póki rozstępy są czerwone kup jakąś maść na blizny.
Dieta 1500 kcal, może rower stacjonarny - wygodny w domu, przyjemny sposób ćwiczeń.
Nie załamuj się, bo po 2 ciążach nikt idealnie nie wygląda. Od samego patrzenia w lustro nic nie zrzucisz.
Pasek wagi

zoykaa napisał(a):

i to jest normalny post.kobietra chce schudnac.po 2ciazach ma z czego!!!ma rozstepy i nadmiar ciala,ale normalnie prosi o pomoc!a nie te wychudzone,obludne patyczaki...1.70-50kg i na ile wygladam ,ile mam jeszcze zrzucic, w2iem,ze masa roboty przede mna, blebleble!!!!!!!!1Do autorki watku,zmien anwyki zywieniowe,jak nie karmisz cycem,dieta 1300-1500kcal,ruch i pij duzo wody.rozstepy masz straszne,ale zjasnieja i wyblakna(mowie po sobie),smaruj to wszystkim co wpadnie Ci w reke!i zmien bielizne,bo nawet po ciazy nie powinnas wygladac jak zaniedbana 60latka.powodzenia.

no, jak ja ostatnio zwróciłamn na to uwagę to mnie właśnie 170-50kg. zlinczowały. Nie poradzisz.

Patrycja, moja bratowa o podobnej sylwetce jak Twoja ostatnio urodziła i wychodziła z podobnej wagi. O ruch dość ciężko przy maleństwie, ale weź się ostro za jedzenie dużej ilości warzyw, zero słodyczy, zero smażonego i ciast. Jedz niezabielane zupy, ogranicz makarony i przestaw się na kasze bez dużej ilości sosów. Do smarowania zwykła oliwka dziecięca nawet może być. Tylko smaruj regularnie. Trzymam kciuki! Jeszcze będziesz dobrze wyglądać.

monka1986 napisał(a):

współczujedobrze ,ze nie chce miec dzieci...

są wazniejsze rzeczy w życiu niż mało jędrna skóra..
1.Codziennie natłuszczaj ciało! 
2. Zacznij cwiczyc w domu, np na rowerku stacjonarnym.
3. Nie jedz slodyczy(albo ogranicz do jednego razu w tyg)
4. Duzo owocow i warzyw

PS: ile wazylas przed ciaza?:)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.