Temat: no to jeszcze raz... fotki--> proszę o "konstruktywną krytykę :D

Proszę, oceńcie moją sylwetkę, proszę o szczerość - nawet do bólu, co jest masakryczne i koniecznie do poprawy, co ujdzie, a co w miarę ok? Wzrost 168, waga 60, dodam, że ostatnio schudłam 12 kg co może tłumaczyć brak jędrności na brzuchu... to dla tych, którzy nie zaglądali do mojego pamiętnika. Tylko błagam, nie piszcie, że wyglądam, jakbym wcale nie ćwiczyła bo ćwiczę średnio 6 godzin w tygodniu i to dzięki tym ćwiczeniom wyglądam tak a nie jak balon na patyku :D


Pasek wagi
Troszke nad brzuszkiem popracuj i nad tylkiem troszke go podniesc
Widać, że ćwiczysz :) masz bardzo jędrne nogi, brzuch też coraz lepszy, tylko rzeźba Ci została :)
Chciałabym Cię zobaczyć w dobrze dobranym biustonoszu. Sylwetka jeszcze zyska.
Pasek wagi
widać, że ćwiczysz (jędrne nogi), ja popracowałabym nad brzuchem. Ogólnie- ładna figura.
Jakieś brzuszki, przysiady ( żeby ujędrnić i podnieść pośladki ) plus ćwiczenia na plecy - nad biustonoszem wychodzą Ci "bułki " - choć może to być efekt źle dobranego biustonosza. Już nie masz z czego chudnąć.

bunny84 napisał(a):

widać, że ćwiczysz (jędrne nogi), ja popracowałabym nad brzuchem. Ogólnie- ładna figura.


dziękuję, nie dociera do mnie, że moja figura jest ładna :)
Pasek wagi
moim zdaniem powinnas dalej konsekwentnie pracowac nad sylwetka cwiczac i za jakies pol roku nie bedziesz miala takiego "miekkiego" niejedrnego ciala  a wysportowane. trzeba czasu. no i przede wszystkim rob cwiczenia na pupe zeby ja umiesnic bo oglnie szczupla jestes ale taka bezksztaltna.
Pasek wagi
zerknęłam do pamiętnika- ładne spadki cm.
edit: jakie ćwiczenia wykonujesz na brzuch?
Nogi masz ok. Widać, że ćwiczysz. Robisz brzuszki?
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.