Temat: Ile kg? Zdjęcia / 179cm

Schudłam 14,5kg. Chcę jeszcze 5,5. Ile kg mi dajecie? 
I jakie ćwiczenia polecacie na to, żeby wyrobić moją ,,nieregularną" talie? (nie mam prostych łuków, tylko jakieś wystające partie)
No i nogi, bo to kolejna bolączka...
Wymiary (mam / chcę mieć) :
*talia 69 / 60-63
*biodra 96 / 90-92
*udo 56 / 50
edit: dziekuje za wszystkie odpowiedzi! 
moja waga to 63,5kg :) musze wiecej cwiczyc, zaczac jakies mel b etc., zaczynam silownie +cos na talie. wierze ze bedzie lepiej. na koncu na pewno podziele sie efektami :)
Pasek wagi
60 kg? masz piękną figurę, nie chudnij już! ;]
62kg? Bardzo ładna figurka!
Pasek wagi
Już nie chudnij. Jest pięknie
Mnie się tam Twoje nogi podobają, zgrabne są. Popracowałabym nad boczkami i jak piszesz talią. Nie będę oceniała ile ważysz, bo jesteś ode mnie wyższa aż o 11 cm, więc nie bardzo mam punkt odniesienia. Ach i nie chcę Cię martwić, ale ciężko będzie Ci zgubić z talii 9 cm, nie ten typ figury, nie ta budowa kośćca.
Tylko właśnie z tą talią mam problem: wszyscy ZAWSZE piszą o hula hop, a ja niestety nie mam miejsca żeby nim kręcić (to samo ze skakanką- uroki małych mieszkań).
Jeśli nie uda się 9 (chyba rzeczywiście może być ciężko) to zawsze coś-tam się uda. Chcę tam mieć możliwie najmniej
Pasek wagi
Nie powiedziałabym ze masz takie wymiary :)
Chcesz typowych wymiarów modelki, i z takim wzrostem nie dziwie Ci się :)
Na talie hula hop :) Ale koniecznie w obie strony musisz kręcić żeby nie mieć krzywej talii :)
Może jak nie hula hop to twister? :)
Mi na twisterze udało się stracić 2 cm i wyszczuplić brzuch. Też chciałam hula-hop, ale również mam małe mieszkanie (a właściwie to mój pokój jest mały), no i nie umiem kręcić ;)
Chyba wybiorę się do Auchan bo widziałam tam twistery... ;)
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.