Temat: 6 weidera

hej wam wszystkim
czy ktoras z was probowala 6 weidera ? czy to czy to rzeczywiscie takie swietne ? niby lepsze niz brzuszki a wy co na to ?
Ja dzisiaj robię 6 dzień i jest ciężko, oj ciężko...
Skończyłam A6W 3 razy w życiu. 3 razy - bo zawsze widzę efekty i lubię do niej wracać ;) aczkolwiek największą różnicę widziałam za pierwszym razem - nie dość, że brzuszek ładnie się wyrzeźbił to jeszcze schudłam 3 kilogramy :) fajna sprawa. Ale potrzeba cierpliwości i wytrwałości.
Ja dotrwałam kiedyś do 28 dnia - nudy, nudy, nudy.
Roozi - jeśli Ci ciężko przy 6 dniu to nie wiem jak wytrwasz do 42... Pierwszy tydzień dla mnie był super łatwy, nawet zastanawiałam się czy robię to dobrze. Później jest i trudniej i nudniej.
Wolę biegać ;p
dzis 2 dzien jest b ciezko cwicze razem z  bladyna z you tobe , napewno nie robie tego na 100 % jak powinnoi byc mam zakwasy i na brzuchu i na karku hehe czyli musze cos robic zle mimo to zamierzam wytrwac do konca tym razem len przezwyciezony

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.