Temat: Ile powinnam jeszcze schudnac

Mam 165 wzrostu i waze 61 kg ile waszym zdaniem powinnam schudnac,nad czym jeszcze popracowac i jaki mam typ figury. Kolezanka powiedziała ze jestem trochę gruszka trochę prostokąt, ale sama nie wiem.  

bardzo fajnie kobieco...

Pasek wagi

Jak dla mnie nie musisz chudnąć, ładna sylwetka

Ładnie, nie za sucho, dla mnie też tylko ćwiczenia siłowe z naciskiem na dolne partie.

5kg przynajmniej, a najlepiej 10 :) jednak duzo ludzi by nie wybrzydzalo nawet teraz :)

nie podobają mi się sylwetki gruszek. powiedziałabym ze 5 kg od pasa w dół. no ale przecież tak nie schudniesz, więc dobrze jest jak jest. 

Zdecydowanie gruszka. 

Pasek wagi

Ptaky napisał(a):

nie podobają mi się sylwetki gruszek. powiedziałabym ze 5 kg od pasa w dół. no ale przecież tak nie schudniesz, więc dobrze jest jak jest. 

No właśnie. Piszecie: schudnąć 5 kg, 10 kg (sic!), ale autorka taką ma budowę, że jak zrzuci jeszcze kilka kilo, to całkowicie zniknie jej fajny kształtny cyc, a klatka wyschnie na wiór... Taka budowa. Moja rada? Autorko, ćwicz dla zdrowia, ruszaj się dla dobrej kondycji, odżywiaj ciało i duszę pełnowartościowym pokarmem, ale nie fiksuj na jakichś celach kilogramowych. Sama nie należę do fanek takiej figury, ale uwierz, że ma ona bardzo wielu zwolenników wśród płci odmiennej :)

Bardzo ładna kobieca figura, nie pogardziłabym taką :). Dziewczyny piszą, że gruszka, ale ja nie byłabym taka stanowcza. Może coś pomiędzy klepsydrą i gruszką, bo nie ma dużej dysproporcji góra-dół i nogi są długie.  Ćwicz dla modelowania, nie dla chudnięcia. Podasz wymiary jakie masz?

Pasek wagi

mega!!!!

ładnie, inne majty do stroju,  niewiele do zrzucenia lub nic 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.