- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
30 sierpnia 2018, 10:17
Mam 170 cm za mną 13 kg zostało ok 7 plus ćwiczenia siłowe.
Proszę o obiektywną ocene. Pozdrawiam
30 sierpnia 2018, 16:22
Co wy piszecie? Laska ma 170 cm, na oko waży do 60 kg max, ma chude ramiona, klatę, malutkie (ale krągłe) pośladki, chude nogi. Jakie 65?
Autorko, brzuch się robi w kuchni, zmień może trochę makra, mniej cukru, dodaj jakieś siłowe i go wzmocnisz. Nie chudnij, bo będziesz szkieletorem.
30 sierpnia 2018, 16:31
Co wy piszecie? Laska ma 170 cm, na oko waży do 60 kg max, ma chude ramiona, klatę, malutkie (ale krągłe) pośladki, chude nogi. Jakie 65?Autorko, brzuch się robi w kuchni, zmień może trochę makra, mniej cukru, dodaj jakieś siłowe i go wzmocnisz. Nie chudnij, bo będziesz szkieletorem.
no dla mnie np nie wygląda na max 60 kg bo jestem odrobinę niższa i przy 59 byłam dużo szczuplejsza, ale fakt że każdy ma inną budowę. Dla mnie autorka może z brzucha zejść odpowiednią dieta i kardio, wysmuklić nogi i zmniejszyć wałeczki na plecach.
Edytowany przez sacria 30 sierpnia 2018, 16:33