- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
2 lutego 2015, 19:45
Dziewczyny byłam dziś u lekarza, według ostatniej miesiączki powinnam być w 5tyg ciąży a według usg to 4 tydzień. Lekarka mnie uspokajała, że tak może być. Czy któraś z Was tak miała, że usg z ciąży nie zgadzała się terminem miesiączki ????Błagam napiszcie bo dostają do głowy
2 lutego 2015, 19:48
zdarza sie czesto, nie przejmuj sie. Moja corka byla mniejsza o 10 dni wg usg a urodzona ponad 4 kilo :)
2 lutego 2015, 19:48
Spokojnie :)
Tygodniowa różnica nie jest niczym strasznym i naprawdę wiele kobiet tak ma.
Martwić byś się mogła gdyby różnica była większa.
2 lutego 2015, 19:53
Ja miałam różnice między okresem a usg 2 tygodnie. Miałam cesarce zrobiona tydzień po terminie (według miesiaczki) a tydzień przed tym z usg :) spokojnie tydzień różnicy ma większość kobiet :)
2 lutego 2015, 19:56
bardzo często widzę tu takie tematy, tak więc jestem przekonana że to się często zdarza
2 lutego 2015, 19:56
Polecam grupę na vitalii dla kobiet w ciąży i mam. Na wszystkie tematy dziewczyny odpiszą
http://vitalia.pl/grupa-wsparcia/Pogaduszki-mamus/20821/grupa.html
2 lutego 2015, 20:00
Do 2 tygodni nie ma co siać paniki. To normalne. Ja miałam różnicę 5-6 tyg i to już był problem...
2 lutego 2015, 20:01
spoko, ja kiedyś miałam tak: że usg pokazywało 11 tydz a trzy tyg później dalej 11.. ale to tylko aparatura.. wszystko było ok, a Moja Gwiazda przyszła na świat o terminie. także spokojnie, tydzień to naprawdę niewiele :)