- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
16 sierpnia 2010, 16:27
Witam.
Jestem mamą dwóch córeczek i chciałabym mieć jeszcze jednego bobasa, który urodzi się w 2011 roku. Ten miesiąc wzieliśmy się ostro "do roboty" i może się uda :)
Zapraszam wszystkich, którzy podięli decyzję o macierzyństwie lub/i oczekują juz na swoje maleństwo :)
5 maja 2011, 14:51
5 maja 2011, 15:06
5 maja 2011, 15:13
mitucha to super, ze masz super ciaze aby tak dalej;)) bede trzymac do konca kciuki tak samo u nas jest ze ciaze prowadza polozne, troszke inaczej ale dobrze. Jak daleka masz ciaze, ze bedziesz mogla leciec? bo tak szybko czas leci. Bardzo dobrze, ze macie plany i marzenia:) po to sa zeby je realizowac. Nam sie marzy domek, ale tutaj,bo jak narazie mezus nie chce wracac do domu ;(
lolusik to dobrze , jak jeszcze sie nie pojawila @ zawsze jest szansa:))
kati nie martw sie, sluzba zdrowia dziala wszedzie inaczej, a w szczegolnosci jesli chodzi o ciazy.Bedzie dobrze :)) A tak na marginesie; naprawde jedziesz do polski i tam zostajesz do porodu?
5 maja 2011, 19:14
5 maja 2011, 19:20
5 maja 2011, 19:21
5 maja 2011, 20:35
Witam
dawno nie zaglądałam i widzę, że omineły mnie dobre nowiny :):)
kati - wielkie gratulacje i spokojnej ciąży życzę
czy jeszcze któras zaszła?
u mnie w sumie to ok
powoli się pakuję
a i szyjka zaczyna się otwierać minimalnie ale już
POZDRAWIAM WSZYSTKIE