Temat: zostać mamą w 2011 roku

Witam.

Jestem mamą dwóch córeczek i chciałabym mieć jeszcze jednego bobasa, który urodzi się w 2011 roku. Ten miesiąc wzieliśmy się ostro "do roboty" i może się uda :)


Zapraszam wszystkich, którzy podięli decyzję o macierzyństwie lub/i oczekują juz na swoje maleństwo :)

> do lekarza sie narazie nie wybieram, spokojnie
> poczekam do @, co do ciazy to kciukow nie
> trzymajcie bo jakos nie mam przekonania ze to
> ciaza...chociaz maz zaczyna twierdzic ze
> sylwestrowa wpadka zafasolkowala ;P no okaze sie
> niedlugo. Ja za Was trzymam kciuki i czekam na
> dobre wiesci ;)))
Hahahaha my w Sylwka też "zaszaleliśmy" :D A właściwie to już w nowy rok! Ale by było, jakbyś miała rację...
no i my też w sylwka:)
chciałabym zeby się udało - jednak myśle ze @ idzie:(
princessa a moze wlasnie sie udalo ;) takie dolegliwosci nie koniecznie musza oznaczac @ a wrecz cos innego   spokojnie bez nerwow  ja grzecznie czekam do 16.01 i sie okaze,na nic sie nie nastawiam co ma byc to bedzie ;) zobaczycie Kochane ze wszystkie zostaniemy mamami na jesieni  bo na "dniach" zafasolkujemy 
Pasek wagi
wiem ze nie musza ale zawsze mam takie przed @...
ja tez czekam do 15:) - więc podobnie do ciebie KATI24s
ja juz sie tak nie karecam jak kiedys bo jak sie nie uda to nie chce mega rozczarowania - tak jak powiedziałaś  -"bez nerwów"
he no to obie mamy podobnie terminowo jak cos  gdzies tam podswiadomie chodzi mi po glowie zrobienie testu przed 16 ale wole sie nie nakrecac ...wiec u mnie test najwczesniej ok 18.01 o ile spozni sie @
Pasek wagi
mi tez test chodzi po głowie:P
i tez licze ze sie @ spóźni:)
trzymam

spóżni i nie przyjdzie oczywiście:P
widze ze pobobnie mamy calkiem ;))) he he oby wytrzymac jeszcze ten tydzien 
Pasek wagi
oby, oby:)
tylko zeby był pozytyw:)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.