- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
23 września 2019, 18:25
Czy sa tu może jakieś babki w ciąży?
Chętnie wymienię doświadczenia z innymi przyszłymi mamusiami :)
Ja rodze w kwietniu :)
03.10.2019 - Nirvanka2016
22.10.2019 - bede-szczupla
02.12.2019 - Coconut.charlotte
06.12.2019 - karlsdatter
06.12.2019 - gwiazdexa20
25.12.2019 - zupazzolwia
28.12.2019 - monika.wn
28.01.2020 - natte
19.04.2020 - BlackAngeel
Edytowany przez 24 września 2019, 13:41
24 września 2019, 13:54
Hehehhe to prawda:-) dlatego te uczucia z pierwszej ciąży są takie fajne:-) i nie wrocą:-). Choć my mamt teraz po długiej przerwie szkraba bo 9 i 7.5 lat więc jest taki sentyment bo to na bank ostatnie. A ty aspen też 3 tak?My nie chcemy wiedziec plci, bedzie niespodzianka :-)Powiem Wam ze tak jak was czytam to widac kto czeka na pierwsze dziecko a kto na kolejne :-) Te dziewczyny w pierwszej ciazy sa bardziej podekscytowane, wszystko juz przygotowane na dlugo przed porodem itp. A wielorodki maja czas na wszystko, tak jak ja :-)
Oj tam może jeszcze za xxx czasu jedno :)
24 września 2019, 14:11
My nie chcemy wiedziec plci, bedzie niespodzianka :-)Powiem Wam ze tak jak was czytam to widac kto czeka na pierwsze dziecko a kto na kolejne :-) Te dziewczyny w pierwszej ciazy sa bardziej podekscytowane, wszystko juz przygotowane na dlugo przed porodem itp. A wielorodki maja czas na wszystko, tak jak ja :-)
No nie wiem, ja mam pierwsze i nic nie mam kompletnie przygotowane :D
24 września 2019, 14:17
Hehehhe to prawda:-) dlatego te uczucia z pierwszej ciąży są takie fajne:-) i nie wrocą:-). Choć my mamt teraz po długiej przerwie szkraba bo 9 i 7.5 lat więc jest taki sentyment bo to na bank ostatnie. A ty aspen też 3 tak?My nie chcemy wiedziec plci, bedzie niespodzianka :-)Powiem Wam ze tak jak was czytam to widac kto czeka na pierwsze dziecko a kto na kolejne :-) Te dziewczyny w pierwszej ciazy sa bardziej podekscytowane, wszystko juz przygotowane na dlugo przed porodem itp. A wielorodki maja czas na wszystko, tak jak ja :-)
To prawda, ja w pierwszej ciazy to juz w 7 mcu mialam wszystki pokupowane, poprane i poprasowane. Plus torba do szpitala czekala juz przygotowana :-) A teraz to pewnie bede pakowac torbe przed samym wyjazdem. Tak u nas tez 3 ;-)
24 września 2019, 14:34
To prawda, ja w pierwszej ciazy to juz w 7 mcu mialam wszystki pokupowane, poprane i poprasowane. Plus torba do szpitala czekala juz przygotowana :-) A teraz to pewnie bede pakowac torbe przed samym wyjazdem. Tak u nas tez 3 ;-)Hehehhe to prawda:-) dlatego te uczucia z pierwszej ciąży są takie fajne:-) i nie wrocą:-). Choć my mamt teraz po długiej przerwie szkraba bo 9 i 7.5 lat więc jest taki sentyment bo to na bank ostatnie. A ty aspen też 3 tak?My nie chcemy wiedziec plci, bedzie niespodzianka :-)Powiem Wam ze tak jak was czytam to widac kto czeka na pierwsze dziecko a kto na kolejne :-) Te dziewczyny w pierwszej ciazy sa bardziej podekscytowane, wszystko juz przygotowane na dlugo przed porodem itp. A wielorodki maja czas na wszystko, tak jak ja :-)
A w jakim wieku dzieci? Czyli wszystko od początku. Ja mam mnostwo uczuć z tym związanych strach, wielka ekscytacja itd. Śmieje się że dziewczynki odchowałam i plan byl teraz skupić się na sobie, na podrozach ktorych długich nie mogliśmy z dziećmi:-) a tu bęc i suprise. Ale fajnie uzupełni to naszą rodzinę. A podróże znowu dostosujemy pod dzieci:-).
24 września 2019, 14:56
A w jakim wieku dzieci? Czyli wszystko od początku. Ja mam mnostwo uczuć z tym związanych strach, wielka ekscytacja itd. Śmieje się że dziewczynki odchowałam i plan byl teraz skupić się na sobie, na podrozach ktorych długich nie mogliśmy z dziećmi:-) a tu bęc i suprise. Ale fajnie uzupełni to naszą rodzinę. A podróże znowu dostosujemy pod dzieci:-).To prawda, ja w pierwszej ciazy to juz w 7 mcu mialam wszystki pokupowane, poprane i poprasowane. Plus torba do szpitala czekala juz przygotowana :-) A teraz to pewnie bede pakowac torbe przed samym wyjazdem. Tak u nas tez 3 ;-)Hehehhe to prawda:-) dlatego te uczucia z pierwszej ciąży są takie fajne:-) i nie wrocą:-). Choć my mamt teraz po długiej przerwie szkraba bo 9 i 7.5 lat więc jest taki sentyment bo to na bank ostatnie. A ty aspen też 3 tak?My nie chcemy wiedziec plci, bedzie niespodzianka :-)Powiem Wam ze tak jak was czytam to widac kto czeka na pierwsze dziecko a kto na kolejne :-) Te dziewczyny w pierwszej ciazy sa bardziej podekscytowane, wszystko juz przygotowane na dlugo przed porodem itp. A wielorodki maja czas na wszystko, tak jak ja :-)
Ja mam 2 dziewczynki, 3 i 5 lat. U mnie dopiero poczatek ciazy takze jeszcze podchodze do tego z dystansem ale radosc jest wielka mam nadzieje ze wszystko dobrze sie potoczy :-)
24 września 2019, 15:09
A właśnie, nikt się nie pochwalił....Pewnie niektóre jeszcze nie wiedzą, więc niech napiszą jak się dowiedzą za jakiś czas. A mianowicie...jaka płeć! :) Ja spodziewam się synka
ja się chwale będę miała córeczkę :D
Aspenn,
Trochę się z Tobą zgadzam trochę nie.
Ja mam część rzeczy przygotowanych, ale z kilku o dziwo racjonalnych powdów:
po 1) zakupy zajmują mi więcej czasu, bo jeszcze nie wiem "co mi się sprawdzi, a co nie", więc więcej rozkminiam, przy kolejnym dziecku pewnie wejdę do sklepu i bede wiedziała czego dokładnie potrzebuje;
po 2) teraz mam jeszcze masę energii, nie będzie mi się chciało turlać po te rzeczy w 8 miesiącu
i przede wszystkim.. nie mam kompletnie pojęcia jak będę się czuła w kolejnych miesiącach i właśnie dlatego nie odkładam na ostatnią chwilę. Podekscytowana oczywiście jestem (mysle, że 2gie dziecko to również ekscytujące przeżycie;)), ale mysle, że my robimy wszystko wcześniej, bo zawsze jak nie masz w czymś doświadczenia to dłużej Ci to zajmuje:P
Edytowany przez Despacitoo 24 września 2019, 15:12
24 września 2019, 15:20
ja się chwale będę miała córeczkę :DAspenn,Trochę się z Tobą zgadzam trochę nie.Ja mam część rzeczy przygotowanych, ale z kilku o dziwo racjonalnych powdów:po 1) zakupy zajmują mi więcej czasu, bo jeszcze nie wiem "co mi się sprawdzi, a co nie", więc więcej rozkminiam, przy kolejnym dziecku pewnie wejdę do sklepu i bede wiedziała czego dokładnie potrzebuje;po 2) teraz mam jeszcze masę energii, nie będzie mi się chciało turlać po te rzeczy w 8 miesiącui przede wszystkim.. nie mam kompletnie pojęcia jak będę się czuła w kolejnych miesiącach i właśnie dlatego nie odkładam na ostatnią chwilę. Podekscytowana oczywiście jestem (mysle, że 2gie dziecko to również ekscytujące przeżycie;)), ale mysle, że my robimy wszystko wcześniej, bo zawsze jak nie masz w czymś doświadczenia to dłużej Ci to zajmuje:PA właśnie, nikt się nie pochwalił....Pewnie niektóre jeszcze nie wiedzą, więc niech napiszą jak się dowiedzą za jakiś czas. A mianowicie...jaka płeć! :) Ja spodziewam się synka
No dokładnie, taka prawda. Jak coś zdarza się pierwszy raz to nie mamy pojęcia "z czym to się je", a za kolejnymi razami człowiek już wie czego się spodziewać
24 września 2019, 15:38
Ja to już z bym chęcią wszystko kupowała, ale to jednak trochę za wcześnie.
24 września 2019, 15:46
My w pierwszej i w drugiej ciazy wyprawki robiliśmy dopiero w 8 miesiącu. Torba spakowana też miesiąc wcześniej w obu przypadkach. Różnica jest taka, że w pierwszej ciąży fajnie było wybierać każda pierdółkę, a w drugiej raz dwa, cokolwiek byleby jakoś wyglądało. Poza tym dla dziewczynek jest praktycznie wszystko w różu a to mnie i meza odrzuca.