- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
24 lipca 2018, 17:34
Obiecuje ostania raz zadaje pytanie na ten temat, ale proszę o odpowiedź. Jak niektóre z was wiedzą mam chłopaka zależy mi na nim ,ale mam potrzebę rozbierać się na kamerce przed obcymi facetami ( za darmo,bez znaków szczególnych i twarzy ). Zrobie to pomasuje piersi cipke ..a potem wywalam z pamieci ib tak za każdym razem .Ostatnio naszła mnie myśl czy to można porównywać do zdrady ? Dodam, że w realnym życwiu jestem wierna jak pies dlatego smuci mnie to i czuje się trochę nie w porządku ; ( PS. Po nocy z chłopakiem jestem usatysfakcjonowana .
Edytowany przez ania1234565 24 lipca 2018, 17:38
24 lipca 2018, 18:14
Trochę tak ; (Zastanów się czy gdyby sytuacja była odwrotna, to znaczy Twój facet robił sobie dobrze przed kamerką tak aby obce laski mogły go oglądać, czy uznała byś to za zdradę?
Więc po co to pytanie? Jeżeli uważasz że takie zachowanie jest zdradą, to nie ma znaczenia kto się tego dopuścił, czy Ty czy On. W każdym wypadku będzie to zdrada.
24 lipca 2018, 18:43
postaw sie w odwrotnej sytuacji - jak Ty bys sie czula gdybys sie dowiedziala, ze Twoj facet publicznie sie obnaza i wali konia przed innymi? uznalabys to za zdrade? zrobiloby Ci sie przykro? poczulabys sie zniesmaczona? czy moze uznalabys, ze nie ma to znaczenia bo przeciez jestescie szczesliwi, to z z Toba sypia, a to ze wymachuje swoim sprzetem przed innymi jest nieistotne. no chyba jednak nie jest to do konca fair zachowanie w stosunku do osoby, ktora sie kocha. ponoc ..
bo ja np. nie wyobrazam sobie, zebym mogla rozladac nogi przed innymi fagasami, bedac w szczesliwym zwiazku. cos tu nie gra.
raz tak naprawe bylam zakochana i caly swiat moglby wtedy dla mnie nie istniec, wraz ze wszystimi facetami, wliczajac tych najprzystojniejszych.
Edytowany przez jablkowa 24 lipca 2018, 18:43
24 lipca 2018, 19:06
jak dla mnie te tematy Ani to jak pisane przez faceta :-D
24 lipca 2018, 20:48
o widze ze zainspirowala cie moja uwaga na temat twojej zdrady?
Tak, to zdrada, bo zaden facet, zdrowy na umysle nie zgodzilby sie zeby jego partnerka, zona obnazala sie przed innymi przez neta.
Nie wiem czy to jedna wielka sciema czy cos no ale... skoro juz pytasz.
24 lipca 2018, 20:48
jak dla mnie te tematy Ani to jak pisane przez faceta :-D
Do autorki a co Ci daje to rozbieranie? Pytam serio jesteś tym podniecona czy uzależniona od tego czy o co chodzi? Może czegoś Ci brakuje w łóżku? Może warto poeksperymentowac ale z chłopakiem zamiast pokazywać się przed obcymi. Co z tego że nie widzą Twojej twarzy jak pokazujesz ciało. Oczywiście że jest to zdrada,nie znam chłopaka który by takie cos zaakceptował. Przecież pokazujesz się naga przed innymi facetami to jak to inaczej traktować?
24 lipca 2018, 20:57
A gdybyś poszła do łóżka z obcym facetem mając maskę na twarzy, to byłaby zdrada?
24 lipca 2018, 21:04
chciałabym zobaczyc jego minę, kiedy podczas jednejj wymiany zdań, zarzucasz mu kłamstwo i ze o jedno piwo za dużo, a potem informujesz o swoim niewinnym hobby.
24 lipca 2018, 21:09
A poza tym... jeśli masz wątpliwości, to jego o to zapytaj. Może nie ma nic przeciwko, więc dalej będziesz mogła uprawiać cyberseks.
24 lipca 2018, 21:38
Do autorki a co Ci daje to rozbieranie? Pytam serio jesteś tym podniecona czy uzależniona od tego czy o co chodzi? Może czegoś Ci brakuje w łóżku? Może warto poeksperymentowac ale z chłopakiem zamiast pokazywać się przed obcymi. Co z tego że nie widzą Twojej twarzy jak pokazujesz ciało. Oczywiście że jest to zdrada,nie znam chłopaka który by takie cos zaakceptował. Przecież pokazujesz się naga przed innymi facetami to jak to inaczej traktować?jak dla mnie te tematy Ani to jak pisane przez faceta :-D
Jest moim pierwszym chlipakiem i robiłam to jak jeszcze byłam sama wiec taki nawyk .Podnieca mnie to sprawia przyjemność,ale jak już jest po to czuje lekki niesmak i tak w kółko.