Temat: Facet i eks

Co byscie zrobily, gdyby okazalo sie, ze wasz facet kontaktuje sie ze swoja byla dziewczyna 3-4 razy w tygodniu, jest wtajemniczany w szczegoly jej zwiazku, w tym zycia seksualnego? 

zakonczylabym relacje 

jeśli to jego jedyne przewinienie to zrobiłabym mu jesień średniowiecza I poczekała co dalej, jeśli facet miałby więcej cech czy sytuacji budzących moje poważne wątpliwości to zmyłabym się bez słowa

Moja znajoma byla kiedys w podobnej sytuacji, rozwiazala to nastepujaco. Uprzedzila, ze jesli on nie zerwie kontaktu z byla, to ona sobie znajdzie tez jakiegos kolege do rozmawiania. On to olal, wiec ona zaczela czatowac z jakims facetem, gadki na skypie, dosc mocno wkraczajace w ich zycie osobiste. Facet zrozumial i zerwal kontakt z eks, ona zerwala swoja znajomosc tez :D

Możesz z nim o tym porozmawiać, zobacz co on na to ale jeden fałszywy ruch z jego strony i uciekaj ja w ten weekend dowiedziałem się do czego są ludzie zdolni szkoda gadać. 

Pasek wagi

Zaczęłabym się zastanawiać z jakim człowiekiem się związałam... :PP

w taki sam sposob kontaktuje sie ze swoim bylym facetem 

Pasek wagi

porażka jakby nie mógł mieć jakis zasad tylko zachowuje sie jak pajac,nie warto brnąc w to dalej

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.