Temat: Wesele

Od grudnia wiem, że mój chłopak ma zaproszenie na wesele kuzyna. Zaproszenie z osobą towarzyszącą. Wesele jest za 2 miesiące, a ja nie usłyszałam żadnej propozycji. Mam liczyć na cokolwiek ? Na ile czasu wstecz wypada zaprosić kogoś jako towarzyszkę ?

Pasek wagi

Jeśli nie chcesz się wpraszać zamiast zapytać ,, idziesz ze mną na wesele?" zapytaj ,, wybierasz się sam na  wesele?".

No fakt czerwiec - koniec szkoły i muszę wiedzieć czy umawiać się z nauczycielami na wcześniejsze terminy. Spróbuję póki co obadać sytuację delikatnie, nawet coś wspomniałam, że moja mama ze swoim facetem jadą w maju i ona już świruje bo trzeba sukienkę. Ale nic. Może faktycznie woli iść sam.

Pasek wagi

Może wybadaj w taki sposób, powiedz, że chcesz się wybrać do spa ( i podaj termin wesela) i zapytaj, czy to fajny pomysł . Nie wiem coś takiego mi przyszło do głowy,ja bym tak próbowała wybadać ;)

Z pewnością bym tak zrobiła gdybym znała dokładną datę :D

Pasek wagi

po ile macie lat?

i o jakich wcześniejszych terminach mówisz?

Pasek wagi

na 2 tyg. przed weselem pewnie się dowiesz ;p

od grudnia jesteście razem, może nie planuje być z tobą do czerwca? może zwyczajnie, asekuracyjnie wybiera się sam.

2 tygodnie przed to trochę późno. Może racja ..

Pasek wagi

a nie masz szans podejrzeć daty na zaproszeniu, jak będziesz u niego? to raczej nie zbrodnia, jak przetrzepywanie telefonu :P

Nie chcesz odpowiedzieć ile masz lat, więc obstawiam, że jesteście młodzi ;) może Jego rodzice nie chcą, żeby zabierał osobę towarzyszącą na wesele, jeżeli nie jesteście pełnoletni oczywiście, bo inaczej nie mają nic do gadania. No chyba, że dla niego jest jasne, że wybieracie się razem.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.