- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
1 kwietnia 2015, 18:49
Od grudnia wiem, że mój chłopak ma zaproszenie na wesele kuzyna. Zaproszenie z osobą towarzyszącą. Wesele jest za 2 miesiące, a ja nie usłyszałam żadnej propozycji. Mam liczyć na cokolwiek ? Na ile czasu wstecz wypada zaprosić kogoś jako towarzyszkę ?
1 kwietnia 2015, 18:53
no wiesz co, odkąd jestem w związku to jak albo ja, albo mój facet dostaje zaproszenie z osobą towarzyszącą to jest automat że idzie ze mną, no bo z kim miałby pójść? ile macie lat? jak długo jesteście razem?
1 kwietnia 2015, 18:57
troche dziwne ze nie poinformowal Cie ze idziecie razem, u mnie byloby to wiadome
1 kwietnia 2015, 18:59
Czemu mam pytać sama ? Nie chcę się wpraszać. Nie jesteśmy razem długo, od grudnia. Nawet jeśli byłoby to dla niego oczywiste, to wypadałoby mnie o tym poinformować, prawda? Zresztą jak cokolwiek wspomina o weselu to zachowuje się jakby miał wybierać się sam. Stąd moje pytanie, bo nie widzę żadnej iskierki. Też byłoby głupio jakby wypalił z tym niedługo przed uroczystością, bo wiadomo jak to jest w życiu, lepiej wiedzieć o takich rzeczach wcześniej.
1 kwietnia 2015, 19:07
A do kiedy ma potwierdzić czy idzie na wesele? Może przy potwierdzaniu ogarnie się, że nie wie czy ty możesz w tym czasie iść z nim. A może faktycznie planuje pójść sam.
Trudno tak zgadywać co komu siedzi w głowie. Ale ja to jestem taka, że zapytałabym czy mam szykować sukienkę czy umawiać się na babski weekend. Tylko bez fochów, a raczej w żartach. I jakakolwiek ta odpowiedź by nie była to nie urządzałbym cichych dni.