- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
9 września 2014, 19:44
dosłownie od momentu kiedy stworzył firmę która super prosperuje...ja wiele lat bylam na wychowawczym ale od niedawna wróciłam do pracy. od kiedy on sie rozwinął mi zaczal mowic ze chcialby zebym i ja sie rozwinela zrobila kariere (zdziwilo mnie to bo nigdy nie mial takich ambicji). ja pracuje w panstwowej firmie i wiadomo jak tam sie robi kariere,raczej szans nie mam. on pracy poswiecił sie calkowicie czasami dniami sie nie widzielismy albo tylko przelotem bo firma na podwórku dlatego. dzis zrobil mi ogromna awanture nawet powiedzial ze sie wyprowadzi....ze nie rozmawiamy ze soba . ja mu powiedzialam ze nie rozmawiamy bo ciagle go nie ma i nie ma kiedy a on na to ze moze zaczac poswiecac wiecej czasu jak ja go zaczne utrzymywac na takim samym poziomie finansowym. doznalam szoku...co byscie pomyslaly,jak sie zachowaly ja jestem w ciaglym szoku bo jeszcze wczoraj mowil ze mnie kocha.
10 września 2014, 10:10
Sam popadł w pracoholizm a wine probuje przerzucic na ciebie.Skoro ty wracasz pierwsza z pracy i jestes w domu a wczesniej bylas na macierzynskim to logicznym jest, ze ty w domu w domu jestes i czas na rozmowe bys miala gdyby on byl a on lata po firmie.Ok zarabia, pewnie dla was ale teraz sam popadl w jakies dziwne stany.Pretensje ma o brak waszych relacji ale zabronic mu wczesniej tak duzo pracowac to tez zbrodnia.Zobacz jak to wygląda.On ma jakies problemy ze swoim postrzeganiem rzeczywistosci.
10 września 2014, 17:51
Po pierwsze to wspolczuje sytuacji bo jest niemila. Pomijajac opcje, ze jest palantem i chcac go jakos zrozumiec - to czy czuje sie doceniony? Ja mam wrazenie ze facetom tak sie wlacza jak czuja ze sie staraja a kobieta narzeka czy ich nie docenia. Jezeli chcesz przelkac pigulke i dac mu szanse to warto sie umowic na randke co tydzien. Wtedy wychodzicie w jakies fajne miejsce, telefon schowany, ladne ubranie etc. Sadze, ze to wtedy fajna mozliwosc na pogadanie i troche romantyzmu :) I koniecznie bym mu powiedziala, ze mi straszna przykrosc sprawdzil ze tak powiedzial.
wiesz co taki stan trwa od dluzszego czasu,w lozku spotykamy sie jak tylko chce sie pobzykac tak spi w salonie przed tv.nie wiem czy dalabym rade wykrzesac sobie choc troche romantyzmu,odpycha mnie od niego. tez mam dosyc tego zwiazku a wczoraj przekonal mnie o tym. nie wiem czy jest sens to ratowac? okazal sie dupkiem dla ktorego liczy sie tylko kasa a nie rodzina.
10 września 2014, 17:53
tez przeszlo mi to przez myslJak dla mnie to poznał kogoś kto mu imponuje bardziej niż Ty i zaczął porównywać.
co do tego...to nie dal mi nic do myslaenia ale widomo nie sledze go. przyznam ze to on predzej chcial przytulic sie do mnie , pocalowac a mnie odpycha od niego.