6 listopada 2013, 12:29
Jestem z chłopakiem starszym o 9 lat. Poznałam go 2 lata temu przez koleżankę. Zawsze nas do siebie ciągnęło tylko nie mogliśmy być razem bo on żył z dziewczyna i ma z nią synka 3 letniego. 2 miesiące temu spotkaliśmy się na dyskotece i on zaczął pisać ze on chce ze mną spróbować ze odejdzie od tamtej a ja nie chciałam żeby zostawiał rodzinę i tym bardziej żeby prze zemnie to się rozpadło. Az w końcu któregoś dnia do mnie dzwoni ze powiedział tamtej ze ma inna byłam wściekła ale z drugiej strony zadowolona bo się wyprowadzał. Układało się bardzo dobrze aż do wczorajszego dnia. Pojechał do swojego syna żeby go pilnować bo tamta pojechała do pracy. Zadzwonił i mówi ze musi mi coś powiedzieć. Powiedział ze mnie oszukał ze on z ta co ma syna już nie jest 7 miesięcy a żył z inna dziewczyna od której odszedł dla mnie. W sumie spadł mi kamień z serca bo dręczyło mnie to ze odebrałam rodzinę jego synowi. Ale jak on mógł mnie tak oszukać ? Ciągle twierdził ze żył z tamta dlaczego to zrobił ? Napisał ze tak wyszło i to ciągnął ale już dłużej nie mógł mnie oszukiwać. Po tej rozmowie go rozłączyłam bo przykro mi się zrobiło. Pisał do mnie ze mnie kocha i swojego syna najbardziej na świecie i ze nie chce nas stracić żebym mu wybaczyła. I nie wiem co mam robić on ciągle pisze do mnie a ja mu odpisuje byle jak.. Ciagle mi powtarza ze on wie ze to już ja ze on nie chce innej ze nie czul się tak przy żadnej innej ale można powiedzieć ze skacze z kwiatka na kwiatek. Z ta co ma dziecko był 5 lat jak odszedł od niej to poszedł od razu do innej a teraz od tej przyszedł do mnie.
Co byście zrobiły na moim miejscu?
- Dołączył: 2012-12-23
- Miasto: Ms - Wro
- Liczba postów: 3642
6 listopada 2013, 12:36
dalabym sobie spokoj - facet najwyrazniej nie moze sie zdecydowac, czego chce i nie jest staly w uczuciach...
6 listopada 2013, 12:36
Nie pakowałabym się w związek z kimś takim, tu mu nie wyszło z matką dziecka, tu następna, którą zostawił dla Ciebie? Jakiś nie stały w uczuciach jest i do tego okłąmuje? Jesteś ładna, poczekaj na kogoś normalnego, po co pakujesz się w takie dziwne relacje?
6 listopada 2013, 12:37
Sama sobie odpowiedz na pytanie. Z matką dziecka był 5 lat, później z jakąś panną 7 miesięcy, a teraz pojawiłaś się ty - kolejna maskotka na jakiś czas. Tak to dla mnie wygląda i takie jest moje zdanie.
6 listopada 2013, 12:40
jakos za szybko deklaruje swoje uczucia.. tak jak mówisz lubi zmieniać dziewczyny i łatwo się 'zakochuje' nie liczyłabym na stałość jego uczuć szczególnie, że od początku coś kręci..
- Dołączył: 2012-10-26
- Miasto: Lublin
- Liczba postów: 2077
6 listopada 2013, 12:44
skoro zranił tak mocno jedną dziewczynę to samo będzie mógł zrobić Tobie. nie dobrze to rokuje ;/
- Dołączył: 2011-09-07
- Miasto: Olsztyn
- Liczba postów: 2801
6 listopada 2013, 12:45
olej kolesia, to jakaś patologia.
Kręci, wymyśla, ma przejścia.
Po co Ci klamca z taką przeszłoscia?
out.
- Dołączył: 2010-01-30
- Miasto: Warszawa
- Liczba postów: 295
6 listopada 2013, 12:57
Nie brzmisz, jakbyś była przekonana do niego w pełni, więc lepiej daj sobie spokój. Z tego co piszesz: niestały w uczuciach, zdolny do kłamstwa i zdrady. Zdążył już oszukiwać nawet Ciebie. Wydaje się, że nic dobrego z tego nie będzie.
- Dołączył: 2012-11-04
- Miasto: Rzeka
- Liczba postów: 5316
6 listopada 2013, 13:02
zgadzam się z wszystkimi wypowiedziami wyżej.
mam takiego haniebnego osobnika w rodzinie.....uciekaj czym prędzej.
- Dołączył: 2012-01-27
- Miasto: Gdzies Tam
- Liczba postów: 4497
6 listopada 2013, 13:08
daj sobie spokój. Nie dorósł do zycia. Moze tamta tez okłamywał .Albo za niedługo sie dowiesz ze ma kolejne dziecko :p