- Dołączył: 2012-01-15
- Miasto: Wrocław
- Liczba postów: 165
17 stycznia 2012, 15:34
To mój pierwszy list. Jestem w drugim miesiącu ciąży, a mój chłopak mnie chyba zdradza. Fakt, to była wpadka. Obydwoje nie czujemy się gotowi na dziecko, nie szczególnie nam się układało. Wychodzi po nocach, zamyka komputer kiedy podchodzę i chcę zobaczyć co robi, jego zawsze pełna skrzynka SMS-ów nagle jest pusta, nie chce rozmawiać, na Facebook-u zmienił hasło. Przez przypadek usłyszałam kawałek rozmowy telefonicznej, umawiał się z kimś i to na pewno była kobieta. Wszystkie moje pytania zbywa stwierdzeniem, że buzują mi hormony. Sama nie wiem czy ma rację. Jeśli mam to czy warto dla dziecka mu wybaczyć?
9 lutego 2012, 20:51
siedzisz za granica i myslisz ze w polsce jest dobrze. 160-400 kandydatow na kilka wakatow
na operatora wozka widlowego to dla ciebie normalne . od grudnia wysyla cv i zero odzewu.
nie dam sie zmanipulowac ze moj mnie rzuci dla innej.
- Dołączył: 2011-12-01
- Miasto: Lublin
- Liczba postów: 510
9 lutego 2012, 20:54
jak juz ktos kogoś tu manipuluje to ty :P a co do faceta to niestety jak świat światem baby rodziły dzieci a kazdy facet chce miec syna :PP a co do pracy to jak sie nie chce to i sie nie znajdzie.. nie mam wsród znajomych takich co szukali i nie znaleźli.. jak sie nie ma wykształcenia to sie idzie na kelnerke albo na kase niestety..;)
- Dołączył: 2011-07-15
- Miasto: Elbląg
- Liczba postów: 13662
9 lutego 2012, 20:56
agunieek1988 napisał(a):
siedzisz za granica i myslisz ze w polsce jest dobrze. 160-400 kandydatow na kilka wakatow na operatora wozka widlowego to dla ciebie normalne . od grudnia wysyla cv i zero odzewu.
takie gadanie to najlepsza wymówka, zeby nic nie robić. Przyznaj sie po prostu, ze jestes len, nie chce ci się ani pracy szukac, ani tym bardziej pracować. Myslisz, ze innym praca sama wpada w łapki??????
9 lutego 2012, 21:00
a skad wiesz czy moj facet chce dziecko: gdyby chcial to bralby sie za laski a nie mial kilka lat luki i reczny
mowie o partnerze ktory ma kurs i doswiadczenie w magazynie, od tamego roku bimbal sie w 3-4 zakladach,
a w miedzy czasie 1- 3 miesiace luki na poszukiwanie kolejnej pracy
po 1,5 tyg pracy wyslali mu 80 zl pensji. zwolnil sie bo nie bedzie dymal za darmo, za miesiac doslali 270
smiech na sali
ja w pon ustalam termin operacji ktora sie odbedzie jeszcze chyba w lutym
bedzie podzielona na dwa etapy - usuniecie jelita grubego, pouch z jelita cienkiego + czasowa stomia
za 6-8 tyg usuniecie stomi i "uruchomienie" poucha
mam 6 miesiecy- rok rekonwalescencji,
uzyskanie gr niepelnosprawnej,
karta na parking dla niepelnosprawnych i chetniej mnie zatrudnia niz jakbym byla zdrowa, bo
za niepelnosprawnego dostana zwrot :D
- Dołączył: 2011-07-15
- Miasto: Elbląg
- Liczba postów: 13662
9 lutego 2012, 21:11
odpowiedx najprawdopodobnie jest trywialna, zadnej znaleźc nie mógł;
nie pojmuję twego rozumowania - jestes, a raczej jestescie zatwardziałymi katolikami??? katolicy uprawiaja seks prokreacyjnie,
Twój partner nie szuka pracy wszedzie, nie tylko po magazynach, na poczatek - jako pomocnik za kiepska pensje, ale kiedy nabierze wprawy, swoje odrobi. Pod warunkiem, ze pracowac chce i uczyc sie fachu chce.
Jestes chora, pracowac nie mozesz i znosisz takiego lebiege, który zamiast o ułatwianiu Ci zycia, mysli o ciągłym wybujałym bzykaniu. Znajdx sobie lepiej takiego, który sie Toba zaopiekuje (czyt. jest zaradny, a nie jeczy, ze nic nie ma), bedzie z Toba, niezaleznie od tego czy bedziersz miec nadwage czy niedowagę, który nie bedzie ci wkrecał, ze jakby co, to masz wyskrobac problem, tylko po cichu i najlepiej za darmo.
Ale nie wiem czy ty zrozumiesz o czym ja tu do Ciebie pisze:)
- Dołączył: 2011-12-01
- Miasto: Lublin
- Liczba postów: 510
9 lutego 2012, 21:17
ja stawiam ze nie zrozumie i bedzie sie kłociła ze on ją kocha ale inaczej :))))
- Dołączył: 2011-07-15
- Miasto: Elbląg
- Liczba postów: 13662
9 lutego 2012, 21:32
Luiza - nie mam złudzeń:) jakies parenascie dziewczyn próbowało jej uzmysłowic jaka krzywde robi sobie tym głupim pojmowania swiata damsko - męskim i nic, nul
a bojowniczki zdrowie i zycie traciły dla zdobycia praw równych samcom, a aguniek próbuje cofnąc nas z mysleniem o dobre ponad 100 lat
9 lutego 2012, 21:40
a ktory facet bedzie z dziewczyna ktora mu narobi kupsko w lozku w nocy?
>nie pojmuję twego rozumowania - jestes, a raczej jestescie zatwardziałymi katolikami???
katolicy uprawiaja seks prokreacyjnie,
a skad ci to przyszlo do glowy?
po 1moj moze isc na produkcje lub na magazyn. i tam tez wysylamy cv.
po 2 i nic mi nie mowil ze mam sie wyskrobac po ciuchu,
ja wiem ze by sie denerwowal i zawiode go bo obiecalam ze ciazy nie bedzie a tu zonk. poza tym czy sie wyskrobam czy nie to moja sprawa
po trzecie sama szukaj sobie innego ktoremu bedziesz robic loda i dawac dupy za kase.
- Dołączył: 2011-12-01
- Miasto: Lublin
- Liczba postów: 510
9 lutego 2012, 21:43
Ty masz problem ze sobą... sama pisałaś pare stron temu że 'wysłałby cie pierwszy na skrobanke' .............
9 lutego 2012, 21:46
no i co ze wyslalby? tzn ze mam go rzucac bo nie zachowuje jak tysiace palantow,
ktorzy sie wrabiaja w dzieci?