Temat: Jeszcze raz pytam - tabletki. :)

Hej. Mam problem i mam nadzieje ze wy jako bardziej doświadczone kobiety mi pomożecie :) Jestem gotowa na pierwszym raz z moim partnerem ale jest problem. Mianowicie zabezpieczenie. Ja jak i mój chłopak od początku braliśmy pod uwagę tabletki bo to jednak daje największą pewność ale teraz jak sobie tak , że na razie nie będziemy regularnie współżyć , gdyż nie mieszkamy razem i nie będziemy mieli za dużo takich "okazji". Więc nie wiem czy na dzień dzisiejszy jest sens przyjmowanie tabletek anty i "trucia" organizmu , czy wystarczy prezerwatywa.. Jak myślicie ? Na razie nie chcę mieć dzidziusia choć oecny chłopak jest już tym jedynym i jak by była wpadka to pewnie zamieszkalibyśmy razem i wychowali dzidzie ale wiecie ja mam studia dzienne i chciałabym je ukończyć a potem zdecydować się na ciąże :) Poradzcie i wyraźcie swoje opinie :)
ja też mam okazję baaaaaardzo nieregularnie korzystać z uciech życia z moim chłopakiem, a mimo to zdecydowałam się na tabletki. 
Z prezerwatywą jest za dużo zachodu, mało spontanicznie... Poza tym ja prezerwatywie nie do końca ufam. A że już nie wspomnę, że bez jest po prostu przyjemniej  
Pasek wagi
ja bralam tabletki i teraz z biegiem czasu troche tego zaluje bo jednak przytylo mi sie i to nie malo... na prezerwatywy mam uczulenie innych metod nie probowalam :) wole stosunek przerywany choc to zadna metoda zabezpieczenia jesli jednak kiedys zdarzy mi sie wpadka to na pewno nie bede z tego powodu plakac :) nie wiem co ci doradzic najlepiej jak pojdziesz z tym do lekarza :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.