Temat: pomocyy

Mam pewien problem.. otóż jakoś tydzień temu zaczęłam się gorzej czuć.. Tzn : zaczęło się, że pewnego dnia przez prawie cały dzień jakby bolało mnie coś w okolicach serca i miałam małe problemy z oddychaniem. Na drugi dzień to przeszło, więc się uspokoiłam, myślałam że przemęczenie czy coś. ale nie po tym pierwszym dniu coraz wiecej dolegliwości dochodziło : problemy z oddychaniem, nierówne bicie serca, uderzenia gorąca, bol brzucha, zmęczenie, czasami mdłości - i to wszystko szczególnie w godzinach wieczornych. Raz mi jest zimno, a raz gorąco. Nie wiem.. naczytałam się tyle w necie o tych chorobach, że te dolegliwości dosłownie same przyszły. I teraz tak bardziej bym się uspokoiła i jeżeli ktoś z Was tak miał przez : zmęczenie (tak, tak - w szkole jestem od rana do bardzo pózna, nie wysypiam się), może taka jesienna depresja,zmiana pogody - ogólnie jesieN, tez czytałam że to nerwica może być. Wiem że nie ustalicie mi problemu, ale chciałabym się tylko dowiedzieć, czy ktoś z Was tak miał lub możecie przypuszczać co to może być ? z góry bardzo dziękuje. Temat dla mnie bardzo poważny .
Pasek wagi
.
Pasek wagi
tez tak mialam i poszlam do lekarza i robili mi rozne badania wprawdzie mam kilka problemow ale powiedziano mi ze to nie jest nic powaznego wystarczy ze bede prowadzila zycie mniej stresujace, jadla mniej soli i tluszczu no i oczywiscie odpoczynek..
Pasek wagi
o matko !musze sporo wyluzowac... i nie przejmowac sie kazda błahą sprawą, bo naprawde bedzie ze mna zle. Dziękuje wszystkim za rady i pomoc! Wezmę to sobie bardzo do serca!
Pasek wagi
ja też takie objawy  miałam. Pierwsze podejrzenie to tarczyca. A jak zrobisz sobie TSH i  wyjdzie w normie to  pewnie nerwica. Ja piję neospasmine i jest git :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.