- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
21 września 2012, 19:14
21 września 2012, 20:06
21 września 2012, 20:28
Nie wstydzę się bo jak facet kocha to mu takie coś nie powinno przeszkadzać, mojemu to nie przeszkadza że go pobrudzę :) A jeśli chodzi o pościel to przecież można podłożyć jakiś np stary ręcznik i wtedy pościeli nie ubrudzisz :)tzn. nie wstydzicie się męża jak macie okres, że np. pobrudzicie na czerwono pościel i jego? ;) Ja się cykam zawsze..A co ci okres przeszkadza?
21 września 2012, 20:35
Tu nawet nie chodzi o wstyd... ale to bardzo intymne i niezbyt komfortowe ani dla mnie ani dla partnera. Czasami pod koniec jak już jest bardzo słabe krwawienie, ale rzadko bardzo. [/quote]
21 września 2012, 20:37
22 września 2012, 16:56
22 września 2012, 16:58
A ja powiem tak, też próbowaliśmy kilka razy podczas okresu, bo zawsze wtedy mam największą ochotę i było ok, ale dyskomfort psychiczny był. A jest to związane z tym, że wg mnie kobieta została skonstruowana tak, że może przez całe boże 3 tygodnie bez przeszkód, to nie rozumiem dlaczego by nie powstrzytmać się przez tydzień (niecały). Po pierwsze nie jest zbyt higieniczne kochać się w trakcie okresu (zapytajcie lekarzy - ja pytałam, dużo łatwiej o infekcje) a po drugie ćwiczymy też wytrzymałość i obdarzamy się innymi rodzajami czułości;)
23 września 2012, 12:27
Z technicznego punktu widzenia seks nie jest w ogole higieniczny, wiec ten argument jest bezpodstawny. Co do cwiczenia wytrzymalosci to mozna.... tylko po co!A ja powiem tak, też próbowaliśmy kilka razy podczas okresu, bo zawsze wtedy mam największą ochotę i było ok, ale dyskomfort psychiczny był. A jest to związane z tym, że wg mnie kobieta została skonstruowana tak, że może przez całe boże 3 tygodnie bez przeszkód, to nie rozumiem dlaczego by nie powstrzytmać się przez tydzień (niecały). Po pierwsze nie jest zbyt higieniczne kochać się w trakcie okresu (zapytajcie lekarzy - ja pytałam, dużo łatwiej o infekcje) a po drugie ćwiczymy też wytrzymałość i obdarzamy się innymi rodzajami czułości;)