Jem dużo bo lubię dobrze pojeść. Byłam u dermatologa i to nawet u dwóch. Chodzi o to że jestem obarczona problemami dorosłych od małego byłam nimi obarczona.. Już sama nie wiem co robić po prostu ze stresu już nie wytrzymuję często mam takie kłucie w sercu..
Przepraszam bardzo ale wy nie które jesteście trochę nie normalne...
Zobaczyłyście nawet nie pół jadłospisu który mhm.. był nie pamiętam nawet kiedy a piszecie mi o odżywianiu że jem 800 kcal?? Głupia nie jestem.. Jem 2500 kcal a tam to po prostu była tylko część... A wy najeżdżacie na mnie..!
Zastanówcie się bo ja mam problemy i to duże nie ma kto mnie wesprzeć a ktoś kto siedzi przed monitorem sprawdzi pół jednego jadłospisu napisze mi że histeryzuje.. Mogę się założyć że w 50 % nie przeżyłaś tego co ja przeżyłam.!
Dziękuję :
- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.