30 września 2011, 12:43
Dziewczyny proszę was o pomoc, bo nie mam możliwości skonsultować się z psychologiem :( Zawsze byłam gruba ale teraz zaczyna mi odbijać, mam 173 cm obecnie ważę 67 kg ludzie dają mi na oko ok 64 ale dla mnie każdy jest szczuplejszy od 2 tyg dosłownie się katuję jem 2 góra 3 posiłki dziennie i to też nic kalorycznego zjem coś lekkiego o 15 na obiad potem ćwiczę ponad 2 godz i nie jem już nic więcej. W nocy obudził mnie głód to nawet nie burczenia a ból, zdaje sobie sprawę z tego że mogę sobie zrobić krzywdę ale nie potrafię przestać :(
- Dołączył: 2008-04-02
- Miasto: Wiosna
- Liczba postów: 47088
30 września 2011, 13:17
Często ludzie nawet dużo grubsi nie jedzą w towarzystwie ,b o się wstydzą, ale nadrabiają po kryjomu niestety. Ty nie musisz jeść po kryjomu lepiej mało zjeść w towarzystwie, niż nic, a potem po kryjomu za dużo. Może odmawiaj sobie , słodyczy, albo tłustych potraw, a jedz w miarę regularnie 5 razy w ciągu dnia , ja jak jem za mało to niestety w nocy też się budziłam z chęcią jedzenia.
30 września 2011, 13:18
nie jem smażonego słodkiego też nie, ani makaronu ani ziemniaków białego pieczywa też nie ruszam
- Dołączył: 2011-02-16
- Miasto: Opole
- Liczba postów: 3643
30 września 2011, 13:19
Robiłam podobnie, później już tak się przyzwyczaiłam, że nie czułam w nocy głodu. Straciłam miesiączkę, byłam totalnie bez życia, wiecznie niezadowolona... zaczęłam powoli zwiększać posiłki, przeszłam do bardziej kalorycznego obiadu, dodałam lekką kolacją, którą z czasem też zwiększyłam. Nie przytyłam dużo! Musisz wziąć się w garść i zacząć jeść bo to do niczego dobrego nie prowadzi!
30 września 2011, 13:22
Ostatnio jestem bardzo zestresowana bo mam trochę problemów a stres powoduje że nie mogę nic przełknąć
30 września 2011, 13:43
będziesz mieć jojo. ;/ jedz więcej.