- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
4 czerwca 2017, 13:27
hej dziewczyny! ile macie par spodni w swojej szafie? też macie problem ze znalezieniem sobie odpowiednich? jakie spodnie nosicie?
4 czerwca 2017, 14:30
Za duzo:P Glowne jeansy, rurki, z podwyzszonym stanem w roznych kolorach - niebieskie, biale, szare, czarne (zwykle i takie imitujace skore), koralowe, karmelowe, zielone, bordowe, turkusowe, moro. Nie mam za to zadnych wizytowych. Strasznie nie lubie takich wyjsciowych spodni. Na wieksze okazje zawsze ubieram sukienki.
4 czerwca 2017, 14:40
Czy spanie w legginsach nie jest przypadkiem niezdrowe?
Huh, czemu? Pierwsze słyszę ale moje zdrowie jak najbardziej w porządku, wygoda tym bardziej.
4 czerwca 2017, 14:49
Huh, czemu? Pierwsze słyszę ale moje zdrowie jak najbardziej w porządku, wygoda tym bardziej.Czy spanie w legginsach nie jest przypadkiem niezdrowe?
Tak mi się jakoś wydaje, że spanie w obcisłych legginsach, które ocierają się o nasze miejsca intymne może źle wpływać na nasze zdrowie.
4 czerwca 2017, 15:06
Tak mi się jakoś wydaje, że spanie w obcisłych legginsach, które ocierają się o nasze miejsca intymne może źle wpływać na nasze zdrowie.Huh, czemu? Pierwsze słyszę ale moje zdrowie jak najbardziej w porządku, wygoda tym bardziej.Czy spanie w legginsach nie jest przypadkiem niezdrowe?
Równie dobrze można to zarzucić bieliźnie, majtki przecież też z tyłka nie spadają, a są przyległe, więc one też źle wpływają na nasze zdrowie? Legginsy mam dosyć luźne, są o rozmiar za duże ale ze względu na swój materiał siedzą na miejscu, więc do spania są idealne.
4 czerwca 2017, 15:10
Mam 3 pary spodni :) czarne, niebieskie i granatowe. Więcej mi do szczęścia nie potrzeba, wolę spódnice i sukienki
4 czerwca 2017, 15:36
Nienawidze chodzic w spodniach, mam moze z 5 par. Zdecydowanie preferuje sukienki i spodniczki, jeszcze krotkie spodenki sa okej. Pracuje z malymi dziecmi wiec glownie nosze legginsy, nie wyobrazam sobie ganiac za nimi w dzinsach :P
4 czerwca 2017, 15:45
9 par, w tym dwie na zapas, bo noszę zawsze takie same czarne rurki z wysokim stanem.
2 pary materiałowych do pracy, jedne letnie, a pozostałe to dżinsy
4 czerwca 2017, 15:45
Ja noszę właściwie tylko spodnie, więc mam ich z 15 par. 4 eleganckie, materiałowe, pozostałe to różnego rodzaju jeansy ( rurki, dzwony i o klasycznym kroju). Oprócz tych 15 dlugich spodni mam jeszcze kilka par krótkich spodenek oraz spodni sportowych (dresy i leginsy).
Edytowany przez BridgetJones52 4 czerwca 2017, 15:45
4 czerwca 2017, 15:51
Mam chyba z 7par leginsow z gatty i tyle:) Nie lubie dzinsow a na specjalne okazje zakladam sukienki