- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
3 marca 2017, 22:33
hej :)
bylam dzis w galerii i zauwazylam ze w każdym sklepie jest masa koszulek ze śmiesznymi nadrukami lub postaciami z bajek. Pomyślałam żeby kupić coś zabawnego na wiosne, ale zaczęłam się zastanawiać czy wypada 29latce chodzic w takich koszulkach? ;) zazwyczaj ubieram się dosyć zachowawczo zeby nie rzucać się w oczy i zakryć fałdki, ale waga ładnie spada i może czas na coś wesołego?
czy dziewczynie przed 30 wypada nosić takie koszulki? i ciekawa jestem jaki nadruk byście sobie wybrały gdybyście same mialy zaprojektować taki wzor? :)
3 marca 2017, 22:34
ja bym nie nosiła
3 marca 2017, 22:45
Jeśli nie musisz być elegancko ubrana i nie wprawiasz tym ludzi w dyskomfort, to noś śmiało to, co ci się podoba :)
3 marca 2017, 22:47
dodam że do pracy chodze elegancko ubrana, wiec w tych koszulkach jednie wyjscia ze znajomymi wchodzą w grę
3 marca 2017, 23:12
Zależy gdzie i kiedy. Do pracy bym nie założyła, prędzej w weekend na zakupy.
Haha a ja wlasnie na codzien do pracy nosze koszulki z myszka miki czy z kubusiem puchatkiem. Ale ja pracuje z dziecmi od 0 do 3 wiec mi wypada :P
3 marca 2017, 23:12
Zależy jakie masz podejście do życia.
Mi się nie podobają noszone przez dorosłych, dzieci wyglądają uroczo.
3 marca 2017, 23:32
Jeżeli Ci sie podobają to sobie kup, masz dopiero 29 więc nie rozumiem co jest niestosownego w założeniu koszulki z aplikacjami z bajek. Kobietki po 40 czy przed 40 też takie kupuja i raczej to nie jest kwestia lat po prostu są to kobietki młode duchem, tez chciałabym taka być niezaleznie od tego czy będę miała 40 , 50 czy więcej lat. Jezeli taka koszulka mi się spodoba to sobie ją kupię do jeansow , spodenek czy spódniczki.