Temat: zetafon w oragne

czy ktos z was rozumie co to jest za oferta zetafon w orange tak dokladnie? wiem tyle,ze musze sie zobowiazac umowa ze przez 2lata bede doladowywac telefon co miesiac na okresona kwote i dostane telefon .

No dokładnie tak to działa :) Co miesiąc doładowujesz telefon za min. 25 zł, w zamian za to dostajesz telefon od nich - oferta telefonów na zetafona jest dość mocno ograniczona. Ostatnio się nad tym zastanawiałam, ale jednak po obliczeniach wyszło, że mi się to nie opłaca :)

Pasek wagi

Ja doładowywałam co 3 miesiące 50 zł. To było opłacalne.

W zetafonie nie trzeba doładowywać co miesiąc - tak jest w mixie. W zetafonie wystarczy utrzymać ważność konta czyli doładowywać można tylko raz na 3 miesiące za 50zł

Pasek wagi

Są 2 rodzaje zetafonów. 1 tzw bez zobowiązania czyli np 50 na 3m-ce, 100 na pół roku, ale jest też 2 zetafon z zobowiązaniem miesięcznym 25,30,35,40...50. Ale w Zetafonie, wybór smartfonów jest baardzo ograniczony.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.