Temat: co sądzicie o crop topach?

Jest gorąco, każdy chce odkryć trochę ciała, by się nie ugotować. Widzę sporo dziewczyn w croptopach, sama czasem noszę, ale tak, żeby było widać tylko skrawek brzuszka (jakieś 1-2 cm) :P Co myślicie o tym? Dawno temu bluzki do brzucha były modne, potem to było chyba passe, teraz znów wraca do łask. Ja wciąż mam trochę opory, by ubrać croptopa, bo brzuch dla mnie jest...hmmm, tak jakby  dość intymną częścią ciała. 

Jak nosicie takie bluzki? Z szortami/spódniczkami z wysokim stanem? Pokazujecie pępek czy wręcz odwrotnie - skrzętnie ukrywacie? Czy takie świecenie brzuchem może być odebrane jako wyzywające? Jestem ciekawa opinii :)

Wczoraj widziałem w autobusie gościa z wielkim mięśniem piwnym i 'zawiniętym' t-shirt'em gdzieś do połowy jego wysokości... i to było obleśne.. :P

Gdyby uczyniła tak kobieta, pewnie bym to mógł zaakceptować, ale samiec w top'ie to ambaras.

Lubię i noszę zarówno do spódniczek jak i do shortów z wyższym stanem :)

tylko do spodenek z wysokim stanem
Pasek wagi

Nie lubię. Kojarzą mi się z gimbuskami.

mnie się podobają ale: 

1. Ubranie może uwydatniac nasze wady jak i je zakrywac, więc uważam że tego typu bluzki powinny nosić szczupłe dziewczyny. Grubsza robi sobie po prostu krzywdę zle dobranym ubraniem 

2. Nad morzem okej, niech będzie

3. W mieście jeśli krótka bluzka to dół z wysokim stanem, odkryte jakieś 1-3cm. Cały goły brzuch jest moim zdaniem nie na miejscu 

Lubie i noszę ale uważam, że mogę sobie na to pozwolić: nie wale co Prawda do pracy z odsłoniętym brzuchem (jak to się zdarza niektórym na Vitalii)  ale te 1-3cm i top do spódnicy z wysokim stanem jest jak najbardziej okej. 

Nosze ale tez uwazam ze moge to robic spokojnie. 

A grubszych dziewczyn w takich bluzkach jeszcze nie spotkalam

Mi te bluzki bardzo się podobają, jednak uważam, że trzeba mieć idealny brzuch. Ja bym źle się czuła, ale jak ktoś ma co pokazywać, to niech pokazuje :) 

Pasek wagi

Nie noszę,nie mam,  nie trafiłam jeszcze na taki co by mnie powalił 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.