Temat: Buty do reklamacji - zdjęcia

hej, dziewczyny! 

Kupiłam w CCC Dwa tygodnie temu buty. Skórzane, lasocki, 162zl. Myslalam, ze marka i cena zobowiązuje, ale chyba nie do konca. Buty sa wykonane ze skory nubuk. Niestety od razu po pierwszym użyciu pojawiło sie otarcie. Niewielkie, bo niewielkie, ale zawsze. Natomiast to, co teraz sie stalo z tymi butami jest nie do pomyślenia, wyglądają jakbym przechodziła w nich dwa sezony i to jeszcze podczas srogiej zimy. 

Dodam natomiast, ze nie tarzalam sie w blocie, ani nie obdrapywalam butow obcasem. Mialam je na sobie zaledwie kilka razy:/ Czy uważacie, ze nadaje sie to do reklamacji? Jest problem tez ze suwakiem, ktory potrafi sie sam odpinac podczas chodzenia o dobre kilka cm. 

Pozniej zdjecia:

Pasek wagi

choco.lady napisał(a):

najbardziej zjechane buty po dwóch tygodniach jakie widziałam ever! Jesteś mistrzynią brawo! :D

Uwierz mi, nie starałam się :p

Pasek wagi

.

Pasek wagi

Dziwią mnie komentarze-że to są ślady mechaniczne po kilku tygodniach?... Jakiś felerny model...

Oczywiście, że reklamowałabym do skutku i mam nadzieje, że uzyskasz pozytywną odpowiedź.

Mam kilka butów z lasockiego, w tym jedne zimowe i sobie chodzę w nich drugi sezon-nic się nie dzieje. Może nie jest to super firma(po innych  modelach zauważyłam, że dziać szczególnego się nie dzieje ale szybciej tracą ładny wygląd niż ine skórzane), ale nie przesadzajmy;)

Bardzo Wam dziękuję dziewczyny :) Dziś będę buty czyścić, a jutro udam się do CCC. Dobrze, że mam pod domem, więc będę mogła chodzić do skutku :) Na pewno dam znać, co z tego wynikło.

Pasek wagi

Ja mam buty trekkingowe ze skóry nubuk i po 4 latach chodzenia w górach (deszcz, śnieg, kamienie, błoto po kostki, piach, korzenie) nie są tak zniszczone jak te ze zdjęcia. 

Nubuk nie ma prawa się tak zniszczyć po kilku wyjściach.

Reklamuj!

raz reklamowalam buty CCC - odkleiła mi się podeszwa, reklamacja nie została uznana, bo podobno buty wypralam w pralce i to dlatego :D :D dobre sobie, w rzeczywistosci raz mi przemokły. od tego czasu nigdy tam butów nie kupuję.

Pasek wagi

zosiek03 napisał(a):

Dziwią mnie komentarze-że to są ślady mechaniczne po kilku tygodniach?... Jakiś felerny model...Oczywiście, że reklamowałabym do skutku i mam nadzieje, że uzyskasz pozytywną odpowiedź.Mam kilka butów z lasockiego, w tym jedne zimowe i sobie chodzę w nich drugi sezon-nic się nie dzieje. Może nie jest to super firma(po innych  modelach zauważyłam, że dziać szczególnego się nie dzieje ale szybciej tracą ładny wygląd niż ine skórzane), ale nie przesadzajmy;)

Wiesz, pewnie większość osób pisze to z własnego doświadczenia. Też reklamowałam raz buty w CCC, co prawda nie Lasockiego. Były z ekoskóry, która w jednym miejscu pękła i to po jakimś tygodniu, max dwóch. Jaką odpowiedź na reklamację dostałam? Uszkodzenie mechaniczne.

Dobrze, że lubię się kłócić o swoje :D Oczywiście w granicach rozsądku i z argumentami, ale wasze komentarze aż mnie tylko bardziej popychają do "walki" :p

Pasek wagi

kochana to są uszkodzenia mechaniczne a zamki nie podlegają reklamacji. Reklamacja odrzucona

a swoją drogą w jaki  sposób dbacie/czyścicie skórę nubukową?

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.