Temat: Almased...Czy ma juz ktoras z was doswiadczenia??

Tak jak w temacie powyzej...Chodzi o proszek o Nazwie Almased ( dostepny w Niemczech),czy ktoras z was dziewczyny miala juz z nim doczynienia?? Bo ja zaczynam od Jutra,ale chetnie bym wysluchala tych dziewczyn,ktore mialy z nim doczynienia..Ja juz wiem duzo na temat tego proszku,ale chodzi mi o wasze opinie. 

P.S Prosze tylko o opinie ALMASEDU te dziewczyny ktore,mialy z nim doczynienia,stosowaly go,i moga podzielic sie doswiadczeniami!!! Prosze nie pisac o innych "koktajlach" bo interesuje mnie tylko ALMASED!!!
W necie można kupić poniżej 15 Euro jak weźmiesz iles puszek to nie placisz przesyłki

kasiulabrzydula


Uważaj żeby nie był za ciepły, bo nie można, może być jedynie letni bo tracisz cenne zwiąki.Ale jak umiesz niemiecki to pewnie wiesz tak tylko pisze dla innych.
Ja czasami tez daje kakao, jest lepszy.

Dzisiaj zaliczyłam 80min bieżni i 40min na przyrządach, czuje się super ide wypić koktajl!
Pasek wagi
judyta wiem wiem :) zrobilam letni nie cieply :)
ja też kupowałam w aptece po tyle, ale w Rossmann przecież są już dostępne za 16,99€ ...

btw. mam jeszcze 2 puszki do odsprzedania, jedna po 60zł
Pasek wagi
Cieszę sie bardzo bo na wadzę ślad zaginął po Komunii a jeszcze do tego straciłam 0,3 kg. To pewnie dzięki wczorajszej siłowni, w końcu spaliłam ok 1000kcal. i juz na następny dzień jest postęp! Kurcze mam egzaminy a z chęcia poszlabym jeszcze w sobote na siłownię... ale musze sie uczyć
Dzisiaj zjadlam 2 kromki razowca z serem zamiast Almased, czasami tak robie jak w 3 fazie, a pomimo to waga spada :)
Pasek wagi

kasiulabrzydula

Ile masz wzrostu? Ile czasu się juz odchudzasz?

Pasek wagi
judyta to moj dopiero czwarty dzien :) na yokebe i dzis znowu spadek czyli w sumie na tym spadlo mi 4 kg. Reszte kg schudlam wczesniej na Mz.a wzrostu mam malutko 160 a czemu pytasz?
Pytam tylko tak "poglądowo" chciałam mniej wiecej wiedziec czy jesteśmy podobnej budowy
Czyli jak ja mam 5kg więcej i 8 cm.  jestem wyższa to jesteśmy chyba podobnej budowy. Trzymam kciuki :)
Pasek wagi
ja mam dziwna budowe ;/ tzw jablko!  nogi mam ok ale brzuch to masakra jakbym byla w 8 miesiacu ciazy ;/ zreszta moja figure mozesz zobaczyc w moim pamietniku :)
u mnie piaty dzien na almased wczoraj zjadlam tylko obiad i dzis waga o 0.900 wzrosla troche mnie to zalamalo :( dzisiaj znow obiad czuje ze nie bede chudla :( i nadzieje stracilam juz
Pasek wagi
a co jadasz na obiad? 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.