Temat: szybsze opalanie ?

polecacie coś na szybsze opalenie skóry? Niestety u mnie o opaloną skórę bardzo ciężko, wogóle nie łapie słońca, a jak złapie to się zaraz łuszczy, i jestem jak krowa w ciapki.... także szukam coś niedrogiego by  się opalić i utrzymać ten efekt na dlużej.

duzo marchwii bo zawiera karoten

http://img.szafa.pl/uploads/clothes/c1/d1/d18/1068025/1249827230.jpgja tego używałam... byłam aż spieczona, bo przesadziłam z czasem na słońcu. 

dużo wydałaś?

bede.szczesliwa napisał(a):

beta karoten (ale co najmniej z pół roku przed sezonem, ja zaczynałam w zeszłym roku w styczniu) - jestem mega blada, palę się na czerwono a jak schodzi to znowu blada. Beta karoten na prawdę pomógł, skóra się łatwiej (ale jednocześnie ładniej) opalała i koloryt długo się utrzymywał. Nie paliłam sie na słońcu. 

Pasek wagi

też polecam beta karoten !

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.